Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2009/2010 > Słowacja (K) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Słowacja (K) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slavia UK Bratysława OMS Senica3:2 21:25, 19:25, 25:14, 25:23, 15:101:0
OMS Senica Slavia UK Bratysława 0:3 20:25, 18:25, 23:250:2
Slavia UK Bratysława OMS Senica3:0 25:17, 25:16, 25:173:0
o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Doprastav Bratysława ŠK ŽU Žilina3:1 25:18, 21:25, 25:14, 25:131:0
ŠK ŽU Žilina Doprastav Bratysława 0:3 8:25, 20:25, 12:250:2
Doprastav Bratysława ŠK ŽU Žilina3:0 26:24, 25:8, 25:123:0
o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
UKF Nitra Spišská Nová Ves3:2 21:25, 22:25, 25:17, 25:23, 15:91:0
Spišská Nová Ves UKF Nitra 0:3 20:25, 14:25, 15:250:2
o 7. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
COP Nitra Žiar nad Hronom3:0 25:15, 25:23, 25:221:0
Žiar nad Hronom COP Nitra 0:3 17:25, 14:25, 22:250:2
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slavia UK Bratysława ŠK ŽU Žilina3:2 25:20, 21:25, 20:25, 25:23, 15:131:0
ŠK ŽU Žilina Slavia UK Bratysława 0:3 20:25, 12:25, 17:250:2
Slavia UK Bratysława ŠK ŽU Žilina3:0 25:15, 25:18, 25:213:0
Doprastav Bratysława OMS Senica 2:3 19:25, 25:20, 15:25, 25:16, 11:150:1
OMS Senica Doprastav Bratysława3:1 25:18, 20:25, 25:23, 25:212:0
Doprastav Bratysława OMS Senica3:1 25:27, 25:23, 28:26, 25:231:2
OMS Senica Doprastav Bratysława3:0 25:22, 28:26, 25:193:1
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
UKF Nitra Žiar nad Hronom3:1 26:24, 25:9, 19:25, 25:181:0
Žiar nad Hronom UKF Nitra3:2 16:25, 13:25, 25:14, 25:18, 15:51:1
UKF Nitra Žiar nad Hronom3:0 25:13, 25:23, 25:142:1
Spišská Nová Ves COP Nitra3:1 25:20, 21:25, 25:16, 26:241:0
COP Nitra Spišská Nová Ves3:1 25:20, 30:28, 16:25, 25:201:1
Spišská Nová Ves COP Nitra3:2 25:16, 25:13, 20:25, 10:25, 16:142:1
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slavia UK Bratysława Žiar nad Hronom3:0 25:10, 25:14, 25:141:0
Žiar nad Hronom Slavia UK Bratysława 0:3 20:25, 14:25, 19:250:2
Slavia UK Bratysława Žiar nad Hronom3:0 25:4, 25:12, 25:173:0
Doprastav Bratysława COP Nitra3:0 25:21, 25:12, 25:111:0
COP Nitra Doprastav Bratysława3:2 11:25, 25:15, 15:25, 25:23, 15:131:1
Doprastav Bratysława COP Nitra3:0 25:16, 25:22, 25:72:1
COP Nitra Doprastav Bratysława 0:3 11:25, 15:25, 17:251:3
OMS Senica Spišská Nová Ves3:0 25:23, 25:12, 25:101:0
Spišská Nová Ves OMS Senica 0:1 14:25, 20:25, 23:250:2
OMS Senica Spišská Nová Ves3:0 25:5, 25:13, 25:133:0
ŠK ŽU Žilina UKF Nitra3:0 25:12, 25:22, 25:141:0
UKF Nitra ŠK ŽU Žilina 0:3 18:25, 17:25, 11:250:2
ŠK ŽU Žilina UKF Nitra3:1 20:25, 25:21, 25:21, 25:223:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved