Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2009/2010 > Czechy (K) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2009/2010>Czechy (K) > play-off

FINAŁ
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Modřanská Prostějov Královo Pole Brno3:0 25:19, 25:21, 25:211:0
Modřanská Prostějov Královo Pole Brno3:0 25:21, 25:15, 25:222:0
Královo Pole Brno Modřanská Prostějov 0:3 17:25, 17:25, 21:250:3
o 3. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Sokol Frýdek - Místek Olymp Praga3:2 23:25, 25:14, 25:20, 12:25, 15:121:0
Olymp Praga Sokol Frýdek - Místek3:1 25:21, 24:26, 25:18, 25:141:1
Sokol Frýdek - Místek Olymp Praga 0:3 19:25, 25:27, 32:341:2
o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
SK UP Olomouc Mittal Ostrava3:0 25:17, 25:22, 25:211:0
Mittal Ostrava SK UP Olomouc 2:3 21:25, 17:25, 25:23, 25:23, 7:150:2
o 7. miejsce
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slavia Praha Sokol Šternberk 0:3 18:25, 21:25, 14:250:1
Sokol Šternberk Slavia Praha3:0 25:23, 25:15, 25:142:0
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Modřanská Prostějov Olymp Praga3:1 25:22, 25:16, 15:25, 25:181:0
Modřanská Prostějov Olymp Praga3:0 25:19, 26:24, 25:172:0
Olymp Praga Modřanská Prostějov 1:3 25:21, 21:25, 17:25, 10:250:3
Královo Pole Brno Sokol Frýdek - Místek3:2 25:17, 12:25, 25:19, 19:25, 15:101:0
Královo Pole Brno Sokol Frýdek - Místek3:2 19:25, 25:17, 25:19, 23:25, 15:122:0
Sokol Frýdek - Místek Královo Pole Brno 2:3 25:27, 25:18, 25:23, 19:25, 8:250:3
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
SK UP Olomouc Sokol Šternberk 2:3 25:23, 14:25, 18:25, 25:18, 13:150:1
Sokol Šternberk SK UP Olomouc 2:3 25:27, 25:23, 23:25, 25:23, 12:151:1
SK UP Olomouc Sokol Šternberk3:1 25:19, 25:13, 23:25, 25:142:1
Slavia Praha Mittal Ostrava3:1 21:25, 25:19, 25:13, 25:181:0
Mittal Ostrava Slavia Praha3:1 25:20, 20:25, 25:23, 25:211:1
Slavia Praha Mittal Ostrava 2:3 25:17, 19:25, 25:23, 27:29, 12:151:2
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Modřanská Prostějov Sokol Šternberk3:0 25:9, 25:16, 25:171:0
Modřanská Prostějov Sokol Šternberk3:0 25:16, 25:19, 25:142:0
Sokol Šternberk Modřanská Prostějov 0:3 17:25, 16:25, 21:250:3
Královo Pole Brno Mittal Ostrava3:1 25:11, 25:12, 20:25, 25:181:0
Královo Pole Brno Mittal Ostrava3:1 25:20, 21:25, 25:19, 25:142:0
Mittal Ostrava Královo Pole Brno 0:3 18:25, 18:25, 14:250:3
Sokol Frýdek - Místek Slavia Praha3:0 25:18, 25:19, 25:191:0
Sokol Frýdek - Místek Slavia Praha3:2 20:25, 19:25, 25:22, 25:22, 17:152:0
Slavia Praha Sokol Frýdek - Místek 2:3 25:23, 26:24, 18:25, 18:25, 11:150:3
Olymp Praga SK UP Olomouc3:2 25:14, 13:25, 17:25, 25:20, 20:181:0
Olymp Praga SK UP Olomouc3:0 25:14, 25:19, 25:232:0
SK UP Olomouc Olymp Praga3:2 25:21, 18:25, 25:15, 23:25, 15:91:2
SK UP Olomouc Olymp Praga3:2 22:25, 25:16, 25:27, 25:15, 15:102:2
Olymp Praga SK UP Olomouc3:2 27:25, 22:25, 20:25, 25:19, 15:133:2
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved