Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2014/2015 > Słowacja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2014/2015>Słowacja (M) > play-off

finał
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Mirad Prešov Spartak VKP Komárno3:0 25:20, 25:21, 28:261:0
Mirad Prešov Spartak VKP Komárno3:1 25:22, 21:25, 25:18, 25:142:0
Spartak VKP Komárno Mirad Prešov 2:3 24:26, 25:25, 18:25, 25:17, 14:160:3
Spartak VKP Komárno Mirad Prešov 0:3 21:25, 23:25, 14:250:4
o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VK Prievidza Chemes Humenné3:2 17:25, 25:22, 25:23, 22:25, 15:131:0
Chemes Humenné VK Prievidza3:2 23:25, 22:25, 28:26, 25:16, 15:81:1
VK Prievidza Chemes Humenné3:2 20:25, 28:26, 25:22, 19:25, 15:112:1
Chemes Humenné VK Prievidza 1:3 23:25, 26:24, 21:25, 21:251:3
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Mirad Prešov Chemes Humenné3:0 26:24, 25:23, 25:161:0
Chemes Humenné Mirad Prešov 1:3 20:25, 25:16, 24:26, 20:250:2
Mirad Prešov Chemes Humenné3:2 25:23, 25:19, 19:25, 12:25, 17:153:0
Spartak VKP Komárno VK Prievidza3:0 25:18, 25:19, 25:181:0
VK Prievidza Spartak VKP Komárno3:0 25:17, 25:19, 25:211:1
Spartak VKP Komárno VK Prievidza3:0 25:19, 27:25, 25:222:1
VK Prievidza Spartak VKP Komárno3:1 26:24, 23:25, 25:21, 25:232:2
Spartak VKP Komárno VK Prievidza3:0 25:22, 25:17, 25:143:2
rywalizacja o 5. miejsce
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slávia Svidník TJ Spartak Myjava3:1 21:25, 25:17, 25:21, 25:211:0
TJ Spartak Myjava Slávia Svidník3:0 25:23, 25:19, 25:20, 4:151:1
rywalizacja o 7. miejsce
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Ekonóm SPU Nitra COP Trenčín 0:3 21:25, 23:25, 22:250:1
COP Trenčín Ekonóm SPU Nitra3:2 20:25, 21:25, 25:23, 25:13, 15:102:0
o miejsca 5-8
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Ekonóm SPU Nitra TJ Spartak Myjava 0:3 16:25, 18:25, 20:250:1
TJ Spartak Myjava Ekonóm SPU Nitra3:0 25:19, 25:18, 25:182:0
Slávia Svidník COP Trenčín3:1 25:21, 25:22, 14:25, 25:231:0
COP Trenčín Slávia Svidník 2:3 22:25, 26:25, 25:23, 25:21, 15:170:2
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Mirad Prešov Ekonóm SPU Nitra3:1 25:6, 23:25, 25:12, 25:191:0
Ekonóm SPU Nitra Mirad Prešov 1:3 19:25, 18:25, 25:18, 22:250:2
Mirad Prešov Ekonóm SPU Nitra3:1 25:16, 23:25, 25:19, 25:153:0
Spartak VKP Komárno Slávia Svidník3:1 21:25, 25:20, 25:9, 25:231:0
Slávia Svidník Spartak VKP Komárno 2:3 22:25, 25:22, 17:25, 25:22, 13:150:2
Spartak VKP Komárno Slávia Svidník3:0 25:22, 25:18, 25:163:0
VK Prievidza COP Trenčín3:0 25:19, 25:18, 25:141:0
COP Trenčín VK Prievidza 1:3 20:25, 22:25, 28:26, 15:250:2
VK Prievidza COP Trenčín3:1 25:18, 25:15, 20:25, 25:213:0
Chemes Humenné TJ Spartak Myjava3:0 27:25, 25:23, 25:171:0
TJ Spartak Myjava Chemes Humenné3:1 25:23, 19:25, 25:23, 25:181:1
Chemes Humenné TJ Spartak Myjava3:2 25:22, 25:19, 11:25, 27:29, 15:62:1
TJ Spartak Myjava Chemes Humenné 0:3 13:25, 20:25, 21:251:3
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved