Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2011/2012 > Słowacja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2011/2012>Słowacja (M) > play-off

finał
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Volley Team Bratysława Chemes Humenné3:2 25:23, 23:25, 25:19, 19:25, 18:161:0
Volley Team Bratysława Chemes Humenné 0:3 24:26, 29:31, 23:251:1
Chemes Humenné Volley Team Bratysława3:0 25:23, 25:23, 25:192:1
Chemes Humenné Volley Team Bratysława3:0 25:17, 27:25, 25:203:1
Volley Team Bratysława Chemes Humenné 0:3 24:26, 22:25, 19:251:4
o miejsca 3-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VKP Bratysława Slávia Svidník3:1 15:25, 25:17, 25:19, 35:331:0
Slávia Svidník VKP Bratysława 2:3 25:27, 25:23, 19:25, 25:22, 12:150:2
VKP Bratysława Slávia Svidník3:0 25:20, 25:23, 25:223:0
o miejsca 5-6
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VK Prešov SPU Nitra 0:3 11:25, 20:25, 26:280:1
SPU Nitra VK Prešov 1:3 25:13, 22:25, 11:25, 19:251:1
o miejsca 7-8
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Spartak Myjava ATC Trenčín3:2 25:22, 22:25, 21:25, 25:18, 15:101:0
ATC Trenčín Spartak Myjava3:0 26:24, 25:20, 25:211:1
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VKP Bratysława Chemes Humenné 1:3 25:17, 21:25, 31:33, 18:250:1
Chemes Humenné VKP Bratysława3:1 25:18, 22:25, 25:19, 25:192:0
VKP Bratysława Chemes Humenné 1:3 25:21, 23:25, 15:25, 21:250:3
Volley Team Bratysława Slávia Svidník3:1 25:15, 22:25, 25:18, 28:261:0
Slávia Svidník Volley Team Bratysława3:1 25:23, 23:25, 26:24, 25:181:1
Volley Team Bratysława Slávia Svidník3:1 22:25, 25:20, 25:20, 25:142:1
Slávia Svidník Volley Team Bratysława 2:3 25:22, 15:25, 15:25, 25:22, 12:151:3
o miejsca 5-8
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VK Prešov ATC Trenčín3:0 25:21, 25:15, 25:191:0
ATC Trenčín VK Prešov 0:3 28:30, 15:25, 26:280:2
SPU Nitra Spartak Myjava3:0 30:28, 25:22, 26:241:0
Spartak Myjava SPU Nitra 1:3 25:23, 23:25, 22:25, 17:250:2
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VKP Bratysława ATC Trenčín3:0 25:8, 25:19, 25:141:0
ATC Trenčín VKP Bratysława 1:3 18:25, 18:25, 25:20, 17:250:2
VKP Bratysława ATC Trenčín3:0 25:11, 25:20, 25:153:0
Volley Team Bratysława Spartak Myjava3:0 25:17, 25:16, 26:241:0
Spartak Myjava Volley Team Bratysława 1:3 25:22, 18:25, 22:25, 16:250:2
Volley Team Bratysława Spartak Myjava3:0 25:12, 25:23, 24:26, 25:223:0
Slávia Svidník SPU Nitra3:1 25:19, 25:18, 20:25, 25:141:0
SPU Nitra Slávia Svidník 1:3 26:24, 21:25, 20:25, 19:250:2
Slávia Svidník SPU Nitra3:1 24:26, 25:17, 25:21, 25:133:0
Chemes Humenné VK Prešov3:0 25:19, 25:17, 25:141:0
VK Prešov Chemes Humenné 1:3 19:25, 25:23, 22:25, 16:250:2
Chemes Humenné VK Prešov3:0 25:11, 25:17, 25:213:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved