Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2011/2012 > Rosja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2011/2012>Rosja (M) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Zenit Kazań Dinamo Moskwa3:2 25:23, 3:25, 20:25, 25:22, 15:91:0
Zenit Kazań Dinamo Moskwa3:0 25:20, 25:22, 25:172:0
Dinamo Moskwa Zenit Kazań 0:3 21:25, 17:25, 22:250:3
o miejsce 3-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Iskra Odińcowo Lokomotiv Nowosybirsk3:2 25:17, 21:25, 25:20, 15:25, 19:171:0
Lokomotiv Nowosybirsk Iskra Odińcowo3:0 27:25, 25:22, 25:161:1
Iskra Odińcowo Lokomotiv Nowosybirsk3:1 25:20, 25:20, 21:25, 25:222:1
o miejsce 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Ural Ufa Dinamo Krasnodar3:1 25:18, 25:21, 21:25, 28:261:0
Dinamo Krasnodar Ural Ufa 2:3 28:26, 25:23, 23:25, 23:25, 9:150:2
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Zenit Kazań Lokomotiv Nowosybirsk3:2 18:25, 23:25, 25:19, 25:23, 15:81:0
Zenit Kazań Lokomotiv Nowosybirsk3:1 25:21, 22:25, 25:14, 25:232:0
Lokomotiv Nowosybirsk Zenit Kazań 2:3 19:25, 25:20, 17:25, 25:20, 8:150:3
Iskra Odińcowo Dinamo Moskwa 0:3 19:25, 19:25, 27:290:1
Iskra Odińcowo Dinamo Moskwa 2:3 25:14, 22:25, 25:21, 25:27, 12:150:2
Dinamo Moskwa Iskra Odińcowo 1:3 19:25, 25:15, 20:25, 23:252:1
Dinamo Moskwa Iskra Odińcowo3:0 25:23, 25:21, 25:183:1
o miejsca 5-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Ural Ufa Gazprom-Jurga Surgut3:1 25:23, 20:25, 25:17, 25:171:0
Ural Ufa Gazprom-Jurga Surgut 2:3 23:25, 25:20, 26:24, 21:25, 11:151:1
Gazprom-Jurga Surgut Ural Ufa 2:3 25:18, 27:29, 14:25, 25:20, 12:151:2
Gazprom-Jurga Surgut Ural Ufa3:0 25:20, 25:23, 25:232:2
Ural Ufa Gazprom-Jurga Surgut3:2 21:25, 25:14, 25:22, 14:25, 15:133:2
Lokomotiv Charków Dinamo Krasnodar 1:3 25:20, 23:25, 24:26, 24:260:1
Lokomotiv Charków Dinamo Krasnodar 1:3 27:25, 21:25, 23:25, 22:250:2
Dinamo Krasnodar Lokomotiv Charków3:1 25:15, 18:25, 25:23, 25:193:0
ćwierćfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Zenit Kazań Gazprom-Jurga Surgut3:0 25:15, 25:16, 25:181:0
Gazprom-Jurga Surgut Zenit Kazań 2:3 25:21, 21:25, 35:37, 25:19, 14:160:2
Iskra Odińcowo Dinamo Krasnodar3:0 25:21, 25:18, 25:171:0
Dinamo Krasnodar Iskra Odińcowo 0:3 19:25, 25:27, 15:250:2
Dinamo Moskwa Lokomotiv Charków3:0 25:19, 25:17, 25:221:0
Lokomotiv Charków Dinamo Moskwa 1:3 24:26, 23:25, 25:22, 17:250:2
Lokomotiv Nowosybirsk Ural Ufa3:2 17:25, 25:16, 23:25, 25:22, 16:141:0
Ural Ufa Lokomotiv Nowosybirsk 0:3 23:25, 14:25, 18:250:2
1/8 finału
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Kuzbass Kemerowo Dinamo Krasnodar 0:3 22:25, 20:25, 21:250:1
Kuzbass Kemerowo Dinamo Krasnodar 1:3 21:25, 25:23, 21:25, 23:250:2
Ural Ufa Jarosław Jarosławicz3:0 25:23, 25:18, 26:241:0
Ural Ufa Jarosław Jarosławicz3:2 21:25, 25:22, 25:27, 25:23, 22:202:0
Lokomotiv Biełgorod Gazprom-Jurga Surgut3:0 25:17, 25:17, 25:181:0
Lokomotiv Biełgorod Gazprom-Jurga Surgut 1:3 21:25, 22:25, 32:30, 23:251:1
Gazprom-Jurga Surgut Lokomotiv Biełgorod3:2 25:22, 25:21, 18:25, 14:25, 15:132:1
Lokomotiv Charków Fakieł Nowyj Urengoj3:1 28:26, 18:25, 25:20, 25:231:0
Lokomotiv Charków Fakieł Nowyj Urengoj 1:3 18:25, 26:28, 25:22, 19:251:1
Fakieł Nowyj Urengoj Lokomotiv Charków 1:3 25:22, 22:25, 22:25, 22:251:2
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved