Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2011/2012 > Holandia (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2011/2012>Holandia (M) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Orion Doetinchem Abiant Groningen3:0 25:16, 25:17, 25:171:0
Abiant Groningen Orion Doetinchem 2:3 24:26, 26:24, 27:25, 28:30, 21:230:2
Orion Doetinchem Abiant Groningen3:0 29:27, 25:13, 25:133:0
o miejsca 3-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dynamo Apeldoorn Netwerk STV Tilburg 2:3 25:21, 24:26, 25:20, 18:25, 17:190:1
Netwerk STV Tilburg Dynamo Apeldoorn3:0 25:16, 26:24, 25:162:0
o miejsca 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Landstede Zwolle BMC/SSS Barneveld3:1 25:21, 18:25, 25:19, 25:191:0
BMC/SSS Barneveld Landstede Zwolle3:1 25:16, 25:16, 21:25, 25:171:1
Landstede Zwolle BMC/SSS Barneveld3:1 25:21, 25:27, 25:22, 25:202:1
o miejsca 7-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Prins VCV Veenendaal Zaanstad Veenendaal 2:3 25:13, 20:25, 18:25, 25:18, 10:150:1
Zaanstad Veenendaal Prins VCV Veenendaal3:1 21:25, 27:25, 25:18, 25:232:0
półfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Orion Doetinchem Netwerk STV Tilburg 2:3 25:22, 25:27, 19:25, 25:15, 10:150:1
Netwerk STV Tilburg Orion Doetinchem 0:3 20:25, 21:25, 17:251:1
Orion Doetinchem Netwerk STV Tilburg3:1 25:20, 25:17, 25:202:1
Dynamo Apeldoorn Abiant Groningen 1:3 20:25, 25:14, 23:25, 21:250:1
Abiant Groningen Dynamo Apeldoorn3:0 25:16, 47:45, 25:212:0
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Landstede Zwolle Zaanstad Veenendaal3:1 25:23, 24:26, 25:19, 25:181:0
Zaanstad Veenendaal Landstede Zwolle 2:3 25:21, 25:18, 24:26, 25:27, 14:160:2
Prins VCV Veenendaal BMC/SSS Barneveld 1:3 13:25, 8:25, 25:20, 15:250:1
BMC/SSS Barneveld Prins VCV Veenendaal3:0 25:17, 25:23, 25:172:0
o miejsca 9-10
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Zalsman/Reflex Kampen Fusion Rotterdam3:1 24:26, 25:22, 25:22, 27:251:0
Fusion Rotterdam Zalsman/Reflex Kampen 0:3 15:25, 21:25, 20:250:2
Zalsman/Reflex Kampen Fusion Rotterdam 2:3 25:21, 25:21, 21:21, 13:25, 15:172:1
Fusion Rotterdam Zalsman/Reflex Kampen 1:3 27:25, 24:26, 26:28, 21:251:3
ćwierćfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Orion Doetinchem Zaanstad Veenendaal3:0 25:21, 25:20, 25:231:0
Zaanstad Veenendaal Orion Doetinchem 0:3 20:25, 16:25, 18:250:2
Dynamo Apeldoorn BMC/SSS Barneveld3:0 25:21, 25:19, 25:211:0
BMC/SSS Barneveld Dynamo Apeldoorn 0:3 20:25, 27:29, 25:180:2
Abiant Groningen Prins VCV Veenendaal3:0 25:23, 25:17, 25:151:0
Prins VCV Veenendaal Abiant Groningen3:1 20:25, 25:16, 25:23, 25:231:1
Abiant Groningen Prins VCV Veenendaal3:0 25:20, 25:15, 25:142:1
Netwerk STV Tilburg Landstede Zwolle3:2 25:20, 23:25, 22:25, 32:30, 15:121:0
Landstede Zwolle Netwerk STV Tilburg 1:3 22:25, 25:15, 23:25, 23:250:2
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved