Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2010/2011 > Słowacja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2010/2011>Słowacja (M) > play-off

finał
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemes Humenné VKP Bratysława 2:3 20:25, 25:18, 25:16, 15:25, 14:160:1
Chemes Humenné VKP Bratysława 0:3 22:25, 26:28, 24:260:2
VKP Bratysława Chemes Humenné3:1 25:23, 20:25, 25:18, 25:183:0
VKP Bratysława Chemes Humenné3:2 17:25, 27:25, 21:25, 25:19, 15:104:0
o miejsca 3-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slávia Svidník Myjava3:0 25:19, 25:23, 25:181:0
Myjava Slávia Svidník 2:3 25:23, 26:24, 24:26, 19:25, 11:150:2
Slávia Svidník Myjava3:0 25:21, 25:18, 25:193:0
o miejsca 5-6
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
STU Bratysława Stará Ľubovňa3:0 25:12, 25:18, 25:201:0
Stará Ľubovňa STU Bratysława 0:3 22:25, 21:25, 21:250:2
o miejsca 7-8
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
ATC Trenčín SPU Nitra3:2 22:25, 29:27, 19:25, 25:17, 15:81:0
SPU Nitra ATC Trenčín 0:3 14:25, 13:25, 13:250:2
półfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemes Humenné Myjava3:0 25:19, 25:17, 25:231:0
Myjava Chemes Humenné 0:3 21:25, 15:25, 20:250:2
Chemes Humenné Myjava3:0 25:11, 25:14, 25:173:0
VKP Bratysława Slávia Svidník3:1 16:25, 25:18, 27:25, 25:141:0
Slávia Svidník VKP Bratysława3:1 25:14, 20:25, 25:23, 25:181:1
VKP Bratysława Slávia Svidník3:1 25:14, 25:21, 23:25, 25:232:1
Slávia Svidník VKP Bratysława3:0 25:20, 26:24, 25:212:2
VKP Bratysława Slávia Svidník3:0 25:17, 25:18, 25:203:2
o miejsca 5-8
(dwumecz)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
ATC Trenčín Stará Ľubovňa 1:3 25:22, 22:25, 20:25, 21:250:1
Stará Ľubovňa ATC Trenčín3:1 23:25, 25:9, 25:21, 25:212:0
STU Bratysława SPU Nitra 2:3 25:17, 21:25, 25:27, 25:18, 10:150:1
SPU Nitra STU Bratysława 0:3 16:25, 25:27, 27:291:1
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Chemes Humenné Stará Ľubovňa3:0 25:17, 25:15, 25:161:0
Stará Ľubovňa Chemes Humenné 0:3 21:25, 16:25, 17:250:2
Chemes Humenné Stará Ľubovňa3:0 25:12, 25:16, 25:143:0
VKP Bratysława SPU Nitra3:0 25:12, 25:15, 25:161:0
SPU Nitra VKP Bratysława 1:3 17:25, 12:25, 25:23, 14:250:2
VKP Bratysława SPU Nitra3:1 19:25, 25:15, 25:7, 25:223:0
Slávia Svidník STU Bratysława3:1 18:25, 25:19, 25:18, 25:211:0
STU Bratysława Slávia Svidník3:1 25:22, 25:20, 18:25, 25:181:1
Slávia Svidník STU Bratysława3:0 25:22, 25:14, 25:162:1
STU Bratysława Slávia Svidník 0:3 20:25, 19:25, 25:271:3
ATC Trenčín Myjava 1:3 25:21, 20:25, 17:25, 19:250:1
Myjava ATC Trenčín3:1 29:31, 25:18, 25:20, 25:182:0
ATC Trenčín Myjava 2:3 25:22, 22:25, 19:25, 25:22, 13:150:3
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved