Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2010/2011 > Holandia (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2010/2011>Holandia (M) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Orion Doetinchem Rivium Rotterdam 1:3 26:28, 19:25, 25:22, 17:250:1
Rivium Rotterdam Orion Doetinchem3:1 25:20, 21:25, 25:17, 27:252:0
Orion Doetinchem Rivium Rotterdam3:1 25:22, 23:25, 27:25, 25:211:2
Rivium Rotterdam Orion Doetinchem3:2 25:16, 25:20, 23:25, 26:28, 15:123:1
o miejsca 3-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AB Groningen/Lycurgus Dynamo Apeldoorn 0:3 20:25, 19:25, 20:250:1
Dynamo Apeldoorn AB Groningen/Lycurgus3:1 27:29, 27:25, 25:18, 25:212:0
o miejsca 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Twente Enschede Landstede Zwolle 2:3 23:25, 27:25, 25:17, 19:25, 12:150:1
Landstede Zwolle Twente Enschede3:2 25:20, 21:25, 25:27, 25:13, 15:112:0
o miejsca 7-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
BMC/SSS Barneveld Prins VCV Veenendaal3:0 25:18, 25:20, 25:221:0
Prins VCV Veenendaal BMC/SSS Barneveld 1:3 25:22, 14:25, 13:25, 15:250:2
półfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AB Groningen/Lycurgus Orion Doetinchem 2:3 25:14, 25:21, 19:25, 21:25, 12:150:1
Orion Doetinchem AB Groningen/Lycurgus3:1 22:25, 25:22, 25:23, 25:202:0
Rivium Rotterdam Dynamo Apeldoorn3:1 25:23, 25:17, 23:25, 25:211:0
Dynamo Apeldoorn Rivium Rotterdam3:0 25:16, 25:22, 25:201:1
Dynamo Apeldoorn Rivium Rotterdam 1:3 20:25, 25:19, 19:25, 26:281:2
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Landstede Zwolle Prins VCV Veenendaal3:1 23:25, 25:16, 25:20, 25:211:0
Prins VCV Veenendaal Landstede Zwolle 0:3 21:25, 21:25, 25:270:2
BMC/SSS Barneveld Twente Enschede 0:3 23:25, 21:25, 23:250:1
Twente Enschede BMC/SSS Barneveld3:2 25:20, 24:26, 12:25, 25:21, 15:132:0
ćwierćfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
AB Groningen/Lycurgus Prins VCV Veenendaal3:0 25:18, 25:21, 25:151:0
Prins VCV Veenendaal AB Groningen/Lycurgus 1:3 21:25, 15:25, 29:27, 18:250:2
Dynamo Apeldoorn Twente Enschede3:2 25:21, 21:25, 25:19, 21:25, 15:61:0
Twente Enschede Dynamo Apeldoorn 0:3 27:29, 14:25, 16:250:2
Rivium Rotterdam BMC/SSS Barneveld3:2 25:19, 30:28, 23:25, 23:25, 15:101:0
BMC/SSS Barneveld Rivium Rotterdam3:2 25:20, 23:25, 21:25, 25:20, 15:101:1
Rivium Rotterdam BMC/SSS Barneveld3:2 25:20, 25:23, 22:25, 12:25, 15:122:1
Orion Doetinchem Landstede Zwolle3:1 19:25, 25:17, 25:21, 25:201:0
Landstede Zwolle Orion Doetinchem3:2 22:25, 25:23, 22:25, 25:19, 15:111:1
Orion Doetinchem Landstede Zwolle3:0 25:22, 25:19, 25:212:1
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved