Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2010/2011 > Czechy (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2010/2011>Czechy (M) > play-off

finał
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VK Jihostroj České Budějovice DHL Ostrava3:2 21:25, 25:20, 17:25, 25:23, 15:131:0
VK Jihostroj České Budějovice DHL Ostrava3:1 25:17, 25:21, 27:29, 34:322:0
DHL Ostrava VK Jihostroj České Budějovice 1:3 24:26, 20:25, 25:19, 19:250:3
DHL Ostrava VK Jihostroj České Budějovice3:0 25:18, 25:20, 25:231:3
VK Jihostroj České Budějovice DHL Ostrava3:1 23:25, 25:16, 25:17, 25:194:1
o miejsca 3-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Fatra Zlín Kocouři Příbram3:1 25:19, 18:25, 25:18, 25:231:0
Kocouři Příbram Fatra Zlín3:1 25:14, 17:25, 25:23, 28:261:1
Fatra Zlín Kocouři Příbram3:0 25:23, 25:19, 28:262:1
półfinały
(do 4 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VK Jihostroj České Budějovice Kocouři Příbram3:2 21:25, 17:25, 25:14, 26:24, 15:131:0
VK Jihostroj České Budějovice Kocouři Příbram3:1 25:20, 25:20, 22:25, 25:212:0
Kocouři Příbram VK Jihostroj České Budějovice3:0 25:23, 25:23, 25:221:2
Kocouři Příbram VK Jihostroj České Budějovice3:1 25:23, 25:21, 31:33, 25:182:2
VK Jihostroj České Budějovice Kocouři Příbram3:0 25:16, 25:13, 25:143:2
Kocouři Příbram VK Jihostroj České Budějovice 0:3 21:25, 23:25, 18:252:4
Fatra Zlín DHL Ostrava 1:3 25:21, 25:18, 23:25, 25:180:1
Fatra Zlín DHL Ostrava 2:3 20:25, 20:25, 25:20, 25:21, 13:150:2
DHL Ostrava Fatra Zlín3:0 25:16, 28:26, 25:213:0
DHL Ostrava Fatra Zlín3:0 25:13, 25:23, 25:204:0
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
VK Jihostroj České Budějovice SKV Ústí nad Labem3:1 20:25, 25:2, 25:14, 25:121:0
VK Jihostroj České Budějovice SKV Ústí nad Labem3:1 23:25, 25:17, 25:21, 25:162:0
SKV Ústí nad Labem VK Jihostroj České Budějovice3:1 21:25, 25:19, 28:26, 25:221:2
SKV Ústí nad Labem VK Jihostroj České Budějovice 0:3 18:25, 22:25, 18:251:3
Fatra Zlín Slavia Havířov3:0 25:17, 28:26, 27:251:0
Fatra Zlín Slavia Havířov 0:3 19:25, 17:25, 27:291:1
Slavia Havířov Fatra Zlín 2:3 18:25, 25:21, 25:22, 23:25, 8:151:2
Slavia Havířov Fatra Zlín 1:3 24:26, 20:25, 25:23, 17:251:3
VK Karbo Benátky nad Jizerou Kocouři Příbram 1:3 17:25, 18:25, 25:23, 16:250:1
VK Karbo Benátky nad Jizerou Kocouři Příbram 0:3 25:19, 25:19, 25:210:2
Kocouři Příbram VK Karbo Benátky nad Jizerou3:0 25:16, 25:15, 25:163:0
DHL Ostrava Dukla Liberec 2:3 25:22, 22:25, 18:25, 25:17, 19:210:1
DHL Ostrava Dukla Liberec3:2 25:23, 25:16, 22:25, 36:38, 15:131:1
Dukla Liberec DHL Ostrava3:0 25:23, 25:17, 25:192:1
Dukla Liberec DHL Ostrava 1:3 16:25, 25:17, 19:25, 21:252:2
DHL Ostrava Dukla Liberec3:2 22:25, 25:20, 28:30, 28:26, 17:153:2
o udział w play-off
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slavia Havířov AERO Odolena Voda3:0 25:19, 30:28, 25:221:0
AERO Odolena Voda Slavia Havířov3:1 25:19, 25:23, 17:25, 22:251:1
Slavia Havířov AERO Odolena Voda3:1 25:17, 27:25, 22:25, 29:272:1
ČZU Praha SKV Ústí nad Labem 1:3 25:22, 23:25, 22:25, 22:250:1
SKV Ústí nad Labem ČZU Praha3:0 26:24, 25:23, 25:112:0
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved