Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2010/2011 > Czechy (K) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2010/2011>Czechy (K) > play-off

finał
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Modřanská Prostějov SK UP Olomouc3:0 25:13, 25:11, 25:191:0
SK UP Olomouc Modřanská Prostějov 1:3 19:25, 25:13, 25:21, 25:210:2
Modřanská Prostějov SK UP Olomouc3:1 25:23, 23:25, 25:17, 25:73:0
o miejsca 3-4
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Královo Pole Brno Olymp Praha3:1 25:22, 22:25, 25:23, 25:221:0
Olymp Praha Královo Pole Brno 2:3 20:25, 25:16, 16:25, 25:20, 11:150:2
o miejsca 5-6
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slavia Praha Sokol Frýdek - Místek3:2 22:25, 20:25, 25:14, 25:15, 15:51:0
Sokol Frýdek - Místek Slavia Praha 0:3 14:25, 23:25, 19:250:2
o miejsca 7-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Přerov Precheza Mittal Ostrava3:2 27:25, 15:25, 25:19, 24:26, 15:81:0
Mittal Ostrava Přerov Precheza 2:3 25:15, 21:25, 25:21, 18:25, 11:150:2
półfinały
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Modřanská Prostějov Olymp Praha3:1 21:25, 25:15, 25:19, 25:121:0
Modřanská Prostějov Olymp Praha3:0 25:16, 25:22, 25:172:0
Olymp Praha Modřanská Prostějov 0:3 23:25, 26:28, 10:250:3
Královo Pole Brno SK UP Olomouc3:0 25:14, 25:22, 25:191:0
Královo Pole Brno SK UP Olomouc3:1 25:19, 25:17, 10:25, 25:192:0
SK UP Olomouc Královo Pole Brno3:0 25:20, 25:22, 25:211:2
SK UP Olomouc Královo Pole Brno3:1 13:25, 28:26, 25:12, 25:142:2
Královo Pole Brno SK UP Olomouc 2:3 25:17, 25:15, 21:25, 15:25, 12:152:3
o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Slavia Praha Mittal Ostrava3:1 22:25, 25:21, 25:18, 27:251:0
Mittal Ostrava Slavia Praha 0:3 22:25, 22:25, 15:250:2
Přerov Precheza Sokol Frýdek - Místek3:1 22:25, 25:16, 25:14, 25:191:0
Sokol Frýdek - Místek Přerov Precheza3:2 25:17, 24:26, 25:21, 22:25, 17:151:1
Přerov Precheza Sokol Frýdek - Místek 1:3 21:25, 21:25, 25:10, 19:251:2
ćwierćfinały
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Modřanská Prostějov Mittal Ostrava3:0 25:13, 25:15, 25:81:0
Modřanská Prostějov Mittal Ostrava3:0 25:8, 25:20, 25:152:0
Mittal Ostrava Modřanská Prostějov 1:3 10:25, 25:20, 18:25, 12:250:3
Královo Pole Brno Sokol Frýdek - Místek3:2 29:31, 20:25, 25:16, 25:21, 16:141:0
Královo Pole Brno Sokol Frýdek - Místek3:0 25:16, 25:21, 25:122:0
Sokol Frýdek - Místek Královo Pole Brno 1:3 25:23, 18:25, 16:25, 17:250:3
SK UP Olomouc Přerov Precheza3:0 25:11, 25:20, 25:121:0
SK UP Olomouc Přerov Precheza3:1 23:25, 25:12, 25:20, 25:162:0
Přerov Precheza SK UP Olomouc 0:3 20:25, 18:25, 18:250:3
Olymp Praha Slavia Praha3:0 26:24, 25:14, 25:151:0
Olymp Praha Slavia Praha3:0 25:23, 25:16, 25:182:0
Slavia Praha Olymp Praha 1:3 16:25, 25:22, 19:25, 16:250:3
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved