Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2008/2009 > Rosja (K) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2008/2009>Rosja (K) > play-off

FINAŁ
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dinamo Moskwa Zariecze Odincowo 1:3 22:25, 19:25, 25:23, 24:260:1
Dinamo Moskwa Zariecze Odincowo3:0 25:15, 25:22, 25:171:1
Zariecze Odincowo Dinamo Moskwa 0:3 22:25, 20:25, 19:251:2
Zariecze Odincowo Dinamo Moskwa3:2 27:25, 16:25, 23:25, 25:21, 15:92:2
Dinamo Moskwa Zariecze Odincowo3:1 25:17, 25:24, 15:25, 25:193:2
mecz o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Urałoczka Jekatierinburg Samorodok Habarowsk3:0 25:21, 25:11, 25:141:0
Urałoczka Jekatierinburg Samorodok Habarowsk3:0 25:13, 25:23, 25:212:0
Samorodok Habarowsk Urałoczka Jekatierinburg 1:3 25:27, 19:25, 25:18, 26:280:3
mecz o 5. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Spartak Omsk Indesit Lipieck3:1 23:25, 25:12, 26:24, 25:191:0
Spartak Omsk Indesit Lipieck3:0 25:21, 25:21, 25:202:0
Indesit Lipieck Spartak Omsk 0:3 21:25, 22:25, 16:250:3

II runda<br> <i>(do 2 zwycięstw)</i>

0 miejsca 1-4
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dinamo Moskwa Samorodok Habarowsk3:0 25:21, 25:11, 25:151:0
Samorodok Habarowsk Dinamo Moskwa 1:3 20:25, 19:25, 28:26, 18:250:2
Zariecze Odincowo Urałoczka Jekatierinburg3:1 25:19, 25:23, 23:25, 25:181:0
Urałoczka Jekatierinburg Zariecze Odincowo 2:3 16:25, 25:22, 17:25, 25:19, 11:150:2
0 miejsca 5-8
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Spartak Omsk Leningradka3:1 25:23, 19:25, 25:22, 26:241:0
Leningradka Spartak Omsk3:1 19:25, 25:10, 25:14, 25:221:1
Spartak Omsk Leningradka3:1 21:25, 25:20, 25:12, 25:122:1
Uniwersytet Biełgorod Indesit Lipieck 0:3 20:25, 21:25, 14:250:1
Indesit Lipieck Uniwersytet Biełgorod3:0 25:16, 25:17, 25:232:0

I runda<br> <i>(do 2 zwycięstw)</i>

0 miejsca 1-8
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dinamo Moskwa Leningradka3:0 25:22, 25:21, 25:161:0
Leningradka Dinamo Moskwa 0:3 18:25, 16:25, 14:250:2
Zariecze Odincowo Indesit Lipieck3:0 25:21, 25:20, 25:201:0
Indesit Lipieck Zariecze Odincowo 1:3 25:18, 24:26, 24:26, 20:250:2
Urałoczka Jekatierinburg Uniwersytet Biełgorod3:1 25:21, 21:25, 28:26, 25:221:0
Uniwersytet Biełgorod Urałoczka Jekatierinburg 1:3 25:13, 21:25, 24:26, 21:250:2
Spartak Omsk Samorodok Habarowsk3:0 25:20, 25:20, 25:161:0
Samorodok Habarowsk Spartak Omsk3:1 25:13, 31:29, 19:25, 25:181:1
Samorodok Habarowsk Spartak Omsk3:2 21:25, 21:25, 25:23, 25:21, 15:82:1
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved