Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2007/2008 > Włochy (M) > skarb kibica

Ligi zagraniczne>sezon 2007/2008>Włochy (M) > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Itas Diatec Trentino26.8196.3
Copra Piacenza28.2196.2
Bre Banca Lannutti Cuneo27.4196.7
Sisley Treviso27.2195.4
M. Roma Volley30.2197.4
Lube Banca Marche Macerata27.9195.8
Acqua Paradiso Gabeca Montichiari25.9195.6
Cimone Modena28.1194.9
Sparkling Milano26.5198.6
RPA-LuigiBacchi.it Perugia26.9197.1
Antonveneta Padova25.0197.8
Prisma Taranto28.2197.3
Famigliulo Corigliano27.0197.1
Andreoli Latina27.7197.5

Itas Diatec Trentino

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Matey Kaziyski (BUL)1984203atakujący
2Andrea Segnalini1988185libero
3Emanuele Birarelli1981200środkowy
5Gregor Jeroncic1974201środkowy
7Dore Della Lunga1984192przyjmujący/atak
8Jakub Bednaruk (POL)1976188rozgrywający
9Nikola Grbic (SRB)1973195rozgrywający
10Vasil Stoyanov (BUL)1979198przyjmujący/atak
11Vladimir Nikolov (BUL)1977200przyjmujący/atak
12Smilen Mlyakov (BUL)1981200przyjmujący/atak
13Michał Winiarski (POL)1983200przyjmujący
16Andrea Bari1980185libero
18Marco Piscopo Cosimo1983205środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Radostin Stoytchev (BUL)1969I trener
Sergio Busato1966II trener

Copra Piacenza

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Israel Rodriguez (ESP)1981194przyjmujący/atak
2Andrea Frazzi1989185libero
3Frantz Granvorka (FRA)1976195atakujący
5Paolo Cozzi1980200środkowy
6Marco Meoni1973197rozgrywający
9Dante Boninfante1977188rozgrywający
10Dutra Sergio Santos (BRA)1975184libero
11Hristo Zlatanov1976204przyjmujący/atak
12Ventceslav Simeonov1977200przyjmujący/atak
13Joao Paulo Bravo (BRA)1979197przyjmujący/atak
14Marcel Gromadowski (POL)1985202atakujący
16Vigor Bovolenta1974202środkowy
18Novica Bjelica (SCG)1983202środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Angelo Lorenzatti1964I trener
Giovanni Rossi1965II trener

Bre Banca Lannutti Cuneo

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Wout Wijsmans (BEL)1977201przyjmujący/atak
3Simone Parodi1986196przyjmujący/atak
4Javier Gonzalez (CUB)1983192rozgrywający
5Francesco Fortunato1977201środkowy
6Daniele Vergnaghi1972193libero
7Michal Lasko1981202atakujący
8Andrea Ariaudo1987185przyjmujący/atak
9Mattia Rosso1985198przyjmujący/atak
10Valerio Curti1978203środkowy
11Manius Abbadi (BRA)1976202przyjmujący/atak
12Yared Marlon Muraguti (BRA)1977188rozgrywający
13Renato Felizardo (BRA)1978200środkowy
14Andrea Battilotti1978196przyjmujący/atak
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Silvano Prandi1947I trener
Camillo Placi-II trener

Sisley Treviso

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Robert Horstink (NED)1981201przyjmujący/atak
2Marek Novotny (CZE)1978202przyjmujący/atak
3Alessandro Fei1978204atakujący
5Stefan Hubner (GER)1975200środkowy
6Samuele Papi1973190przyjmujący/atak
7Alessandro Farina1976182libero
8Jiri Kral (CZE)1981200środkowy
10Davide Saitta1987188rozgrywający
11Gustavo Enders (BRA)1975203środkowy
13Pierre Puyol (FRA)1984190rozgrywający
15Alberto Cisolla1977197przyjmujący/atak
16Petitoni Mauro Ricci1985188przymujący/atak
18Gabriele Maruotti1988195przymujący/atak
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Renan Dal Zotto (BRA)1960I trener
Tomaso Totolo (ITA)1965II trener

adres klubu

31100 Treviso

Strada di Nascimben

+39 0422 324227 - 324255

M. Roma Volley

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Luigi Mastrangelo1975202środkowy
2Hubert Henno (FRA)1976188libero
3Cristian Savani1982194przyjmujący/atak
4Manuel Coscione1980188rozgrywający
5Paolo Tofoli1966188rozgrywający
7Leonel Marshall (CUB)1979196przyjmujący/atak
9Marco Molteni1976196przyjmujący/atak
10Giacomo Giretto1973206środkowy
11Osvaldo Hernandez (CUB)1970198przyjmujący/atak
12Wytze Kooistra (NED)1982209środkowy
14Ivan Miljkovic (SRB)1979206atakujący
15Andrea Semenzato1981205środkowy
18Yasser Romero (CUB)1979190libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Roberto Serniotti (ITA)1962I trener
Dario Simoni1970II trener

Lube Banca Marche Macerata

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Martin Lebl (CZE)1980201środkowy
3Lorenzo Smerilli1987178libero
4Alessandro Paparoni1981191przyjmujący/atak
5Valerio Vermiglio1976190rozgrywający
6Andrea Bartoletti1978201przyjmujący/atak
7Jan Willem Snippe (NED)1986200przyjmujący/atak
9Gianluca Saraceni1979200przyjmujący/atak
11Natale Monopoli1975183rozgrywający
12Andrija Geric (SCG)1977203środkowy
13Mirko Corsano1973190libero
14Rodrigo Santana Rodrigao (BRA)1979205środkowy
15Igor Omrcen (CRO)1980208atakujący
16Sebastian Świderski (POL)1977196przyjmujący/atak
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Ferdinando De Giorgi1961I trener
Massimo Caponeri (ITA)1964II trener

adres hali

62100 Macerata

C.da Fontescodella

0733.293111

Acqua Paradiso Gabeca Montichiari

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Andrea Sala1978202środkowy
2Marcus Popp (GER)1981191przyjmujący/atak
3Matteo Pesenti1976184libero
4Dejan Bojovic (SRB)1986193atakujący
5Simone Tiberti1980180libero
6Peter Veres (HUN)1979200przyjmujący/atak
8Marcelo Forni1980200środkowy
9Metodi Ananiev (BUL)1986200przyjmujący/atak
11Daniel Allan Howard (AUS)1976209środkowy
12Maurizio Balbi1984197przyjmujący/atak
13Abdalla Ahmed (EGY)1983198rozgrywający
14Luciano De Cecco (ARG)1988194rozgrywający
15Mauro Gavotto1979201przyjmujący/atak
18Loris Manià1979190libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Julio Velasco (ARG)1952I trener
Gianlorenzo Blengini1971II trener

adres klubu

24 - 25018 Montichiari

Via Giovanni Falcone

+39 030 9961665

Cimone Modena

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Matteo Bertoli1988196przyjmujący/atak
2Fabio Donadio1988181libero
3Luca Tencati1979200środkowy
5Fabio Soli1979192rozgrywający
6Pietro Rinaldi1972197libero
7Angel Dennis1977193przyjmujący/atak
8Andrea Sartoretti1971194przyjmujący/atak
9Junior Sidnei Sidao Dos Santos (BRA)1982203środkowy
11Filippo Pagni1984201środkowy
12Andre Nascimento (BRA)1979199przyjmujący/atak
14Andre Heller (BRA)1975199środkowy
15Murilo Enders (BRA)1981195atakujący
16Cristian Casoli1975192przyjmujący/atak
17Ricardo Garcia (BRA)1975186rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrea Giani1970I trener
Luca Monti1962II trener

Sparkling Milano

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Marco Vicini1974193libero
2Ryan Millar (USA)1978204środkowy
3Milos Nikic (SRB)1986194przyjmujący/atak
4Guilamue Samica (FRA)1981197przyjmujący/atak
6Danilo Cortina1987188libero
7Giordano Mattera1983198rozgrywający
9Matteo Martino1987197przyjmujący/atak
10Simone Rosalba1976197przyjmujący/atak
11Łukasz Kadziewicz (POL)1980206środkowy
12Riccardo Spairani1978197środkowy
13Dragan Travica1986197rozgrywający
15Gabriel Gardner (USA)1976209atakujący
17Leondino Giombini1975205atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Daniele Ricci1950I trener
Giampaolo Medei1973II trener

RPA-LuigiBacchi.it Perugia

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Nikola Kovacevic (SRB)1983193przyjmujący/atak
2Hendrik Tuerlinckx (BEL)1987194przyjmujący/atak
3Simone Serafini1975184rozgrywający
4Matthew Proper (USA)1983201przyjmujący/atak
6Filippo Pochini1989185libero
7Giacomo Sintini1979195rozgrywający
8Robert Kromm (GER)1984211atakujący
9Massinimilano Di Franco1978203środkowy
10Richard Nemec (SVK)1972202środkowy
11Roberto Braga1984204środkowy
12Damiano Pippi1971193libero
13Goran Vujevic (MNE)1973192przyjmujący/atak
14Jan Stokr (CZE)1983205atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Francesco Dall`Olio1953I trener
Cristiano Camardese1973II trener

Antonveneta Padova

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Andrea Garghella1982192libero
2Giorgio De Togni1985202środkowy
4Simo-Pekka Olli (FIN)1985203rozgrywający
6Giovanni Quarti1984191przyjmujący/atak
7Mikko Esko (FIN)1978198rozgrywający
8Peter Platenik (CZE)1981196przyjmujący/atak
10Davide Tovo1972202środkowy
11Alessandro Bellini1983202przyjmujący/atak
13Lorenzo Perazzolo1984195przyjmujący/atak
14Luis Augusto Diaz Mayorca (VEN)1983195przyjmujący/atak
17Rob Bontje (NED)1981206środkowy
18Francesco De Marchi1986191przyjmujący/atak
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Bruno Bagnoli1964I trener
Simone Roscini1965II trener

Prisma Taranto

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maurizio Latelli1974190libero
2Michal Rak (CZE)1979206środkowy
3Peter Nagy (HUN)1984194przymujący/atak
6Stefano Durante1984194przymujący/atak
7Giuseppe Patriarca1977198przymujący/atak
8Maurizio Castellano1971193przymujący/atak
9Marco Nuti1970190rozgrywający
10Sime Vulin (CRO)1983210środkowy
14Konstantin Shumov (FIN)1985205środkowy
15Alessandro Ardu1978183rozgrywający
16Martins Idi Idner Lima (BRA)1978192przymujący/atak
17Leandro Vissotto Neves (BRA)1983212atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Michele Totire-I trener

Famigliulo Corigliano

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Manuele Ravellino1974201środkowy
2Frank Dehne (GER)1976202rozgrywający
5Antonio Corvetta1977188rozgrywający
6Todor Aleksiev (BUL)1983200przyjmujący/atak
7Andrea Giovi1983183libero
8Matias Raymaekers (BEL)1982207środkowy
10Marko Podrascanin (SRB)1987203środkowy
11Toni Kovacevic (CRO)1983198przyjmujący/atak
12Francesco Biribanti1976201przyjmujący/atak
13Massimo Colaci1985180libero
14Goran Maric (SRB)1981204przyjmujący/atak
15Cosimo Gallotta1977195przyjmujący/atak
16Luca Lo Re1976200przyjmujący/atak
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Alberto Giuliani1964I trener
Francesco Cadeddu1974II trener

Andreoli Latina

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Ivan Zaytsev1988202rozgrywający
3Daniele Tomassetti1981203środkowy
4Simone Bendandi1976196rozgrywający
6Federico Moretti1983204przyjmujący/atak
7Maikel Cristobal Cardona1976202środkowy
8Lorenzo Scuderi1983191przyjmujący/atak
9Giorgio Barbareschi1978193przyjmujący/atak
10Riley Salmon (USA)1976197przyjmujący/atak
11Bruno Augusto Zanuto Iorio (BRA)1983196przyjmujący/atak
12Dario Messana1979188libero
15Riad Garcia Pires Ribeiro (BRA)1981204środkowy
16Gilson Alves Bernardo (BRA)1968194przyjmujący/atak
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Flavio Gulinelli1958I trener
Paolo Montagnani1968II trener
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved