Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2005/2006 > Rosja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2005/2006>Rosja (M) > play-off

III runda play-off

o miejsce 1
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dinamo Moskwa Lokomotiv Biełgorod3:0 25:19, 25:19, 25:211:0
Dinamo Moskwa Lokomotiv Biełgorod 2:3 25:22, 25:23, 22:25, 23:25, 10:151:1
Lokomotiv Biełgorod Dinamo Moskwa3:1 25:19, 31:29, 24:26, 25:232:1
Lokomotiv Biełgorod Dinamo Moskwa 1:3 25:21, 22:25, 12:25, 21:252:2
Dinamo Moskwa Lokomotiv Biełgorod3:1 25:22, 23:25, 25:21, 25:173:2
o miejsce 3
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Iskra Odincowo Fakieł Nowy Urengoj3:0 25:21, 25:16, 25:181:0
Iskra Odincowo Fakieł Nowy Urengoj3:0 25:17, 25:21, 25:212:0
Fakieł Nowy Urengoj Iskra Odincowo3:2 25:22, 17:25, 18:25, 32:30, 16:141:2
Fakieł Nowy Urengoj Iskra Odincowo 2:3 25:22, 25:16, 23:25, 17:25, 13:151:3
o miejsce 5
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Nieftjanik Ufa Dinamo Kazań3:1 21:25, 26:24, 25:19, 25:231:0
Nieftjanik Ufa Dinamo Kazań3:1 25:22, 25:22, 19:25, 25:172:0
Dinamo Kazań Nieftjanik Ufa 1:3 25:19, 23:25, 18:25, 19:250:3

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dinamo Moskwa Fakieł Nowy Urengoj3:0 25:17, 27:25, 25:221:0
Dinamo Moskwa Fakieł Nowy Urengoj3:1 21:25, 25:21, 25:18, 25:222:0
Fakieł Nowy Urengoj Dinamo Moskwa 0:3 20:25, 20:25, 18:250:3
Lokomotiv Biełgorod Iskra Odincowo3:2 25:20, 23:25, 25:19, 23:25, 15:101:0
Lokomotiv Biełgorod Iskra Odincowo3:2 23:25, 25:19, 27:25, 28:30, 15:112:0
Iskra Odincowo Lokomotiv Biełgorod 1:3 20:25, 24:26, 25:22, 22:250:3
o miejsca 5-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Nieftjanik Ufa SK Łucz Moskwa3:0 31:29, 25:17, 25:191:0
Nieftjanik Ufa SK Łucz Moskwa3:1 23:25, 25:23, 25:18, 25:202:0
SK Łucz Moskwa Nieftjanik Ufa 0:3 23:25, 17:25, 13:250:3
Dinamo Kazań Lokomotiv Jekatierinburg3:2 19:25, 21:25, 25:21, 25:9, 15:131:0
Dinamo Kazań Lokomotiv Jekatierinburg3:1 23:25, 25:22, 25:22, 27:252:0
Lokomotiv Jekatierinburg Dinamo Kazań3:1 26:28, 29:27, 25:17, 25:161:2
Lokomotiv Jekatierinburg Dinamo Kazań3:1 25:19, 19:25, 25:20, 25:192:2
Dinamo Kazań Lokomotiv Jekatierinburg3:1 25:14, 19:25, 25:19, 25:203:2

I runda play-off

(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Dinamo Moskwa SK Łucz Moskwa3:0 25:17, 25:16, 25:191:0
Dinamo Moskwa SK Łucz Moskwa3:0 25:14, 25:20, 25:172:0
SK Łucz Moskwa Dinamo Moskwa 1:3 21:25, 15:25, 25:22, 19:250:3
Lokomotiv Biełgorod Lokomotiv Jekatierinburg3:2 25:21, 18:25, 25:19, 22:25, 15:81:0
Lokomotiv Biełgorod Lokomotiv Jekatierinburg3:0 25:19, 25:22, 25:232:0
Lokomotiv Jekatierinburg Lokomotiv Biełgorod 0:3 28:30, 20:25, 13:250:3
Iskra Odincowo Dinamo Kazań3:2 27:29, 18:25, 25:20, 25:22, 15:91:0
Iskra Odincowo Dinamo Kazań3:1 20:25, 25:21, 25:21, 25:182:0
Dinamo Kazań Iskra Odincowo3:2 25:20, 20:25, 25:17, 21:25, 15:111:2
Dinamo Kazań Iskra Odincowo3:0 25:17, 25:14, 25:192:2
Iskra Odincowo Dinamo Kazań3:2 25:20, 21:25, 25:27, 25:23, 15:63:2
Fakieł Nowy Urengoj Nieftjanik Ufa 0:3 19:25, 24:26, 23:250:1
Fakieł Nowy Urengoj Nieftjanik Ufa 0:3 19:25, 18:25, 19:250:2
Nieftjanik Ufa Fakieł Nowy Urengoj 2:3 19:25, 25:21, 18:25, 25:22, 9:152:1
Nieftjanik Ufa Fakieł Nowy Urengoj 1:3 25:20, 23:25, 10:25, 23:252:2
Fakieł Nowy Urengoj Nieftjanik Ufa3:0 25:20, 25:19, 25:213:2
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved