Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2004/2005 > Rosja (M) > play-off

Ligi zagraniczne>sezon 2004/2005>Rosja (M) > play-off

o miejsce 1
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Lokomotiw Biełgorod Dinamo Moskwa 0:3 22:25, 21:25, 23:250:1
Lokomotiw Biełgorod Dinamo Moskwa3:2 25:20, 25:14, 23:25, 15:25, 15:131:1
Dinamo Moskwa Lokomotiw Biełgorod 2:3 22:25, 25:19, 23:25, 25:23, 8:151:2
Dinamo Moskwa Lokomotiw Biełgorod3:2 24:26, 25:14, 25:15, 18:25, 16:142:2
Lokomotiw Biełgorod Dinamo Moskwa3:0 25:15, 25:21, 15:213:2
o miejsce 3
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Iskra Odincowo Dinamo Kazań 1:3 24:26, 25:27, 25:18, 22:250:1
Iskra Odincowo Dinamo Kazań3:1 25:23, 25:23, 16:25, 25:221:1
Dinamo Kazań Iskra Odincowo3:1 25:20, 25:22, 23:25, 25:172:1
Dinamo Kazań Iskra Odincowo3:1 25:20, 25:22, 23:25, 25:173:1
o miejsce 5
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
SK Łucz Moskwa Lokomotiw Jekatierinburg3:0 25:18, 25:15, 25:171:0
SK Łucz Moskwa Lokomotiw Jekatierinburg3:1 34:36, 25:8, 25:20, 25:172:0
Lokomotiw Jekatierinburg SK Łucz Moskwa 1:30:3
o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Lokomotiw Biełgorod Dinamo Kazań3:1 22:25, 25:21, 25:20, 25:221:0
Lokomotiw Biełgorod Dinamo Kazań3:2 23:25, 23:25, 25:15, 25:21, 15:122:0
Dinamo Kazań Lokomotiw Biełgorod 1:3 21:25, 26:24, 22:25, 19:250:3
Dinamo Moskwa Iskra Odincowo3:0 25:23, 26:24, 25:201:0
Dinamo Moskwa Iskra Odincowo3:0 25:23, 25:10, 25:182:0
Iskra Odincowo Dinamo Moskwa 2:3 25:21, 25:18, 20:25, 16:25, 12:150:3
o miejsca 5-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Lokomotiw Jekatierinburg ZSK Gazprom Surgut3:0 25:23, 28:26, 25:231:0
Lokomotiw Jekatierinburg ZSK Gazprom Surgut3:0 25:21, 25:20, 26:242:0
ZSK Gazprom Surgut Lokomotiw Jekatierinburg 2:3 25:21, 18:25, 17:25, 26:24, 13:150:3
SK Łucz Moskwa NOWA Nowokujbyszewsk3:0 25:16, 25:18, 27:251:0
SK Łucz Moskwa NOWA Nowokujbyszewsk3:0 25:16, 25:19, 25:232:0
NOWA Nowokujbyszewsk SK Łucz Moskwa 1:3 25:22, 13:25, 21:25, 25:270:3

I runda play-off

(do 2 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Lokomotiw Biełgorod ZSK Gazprom Surgut3:0 25:21, 25:14, 25:231:0
ZSK Gazprom Surgut Lokomotiw Biełgorod 0:3 19:25, 23:25, 16:250:2
Dinamo Kazań Lokomotiw Jekatierinburg3:0 25:21, 25:16, 25:171:0
Lokomotiw Jekatierinburg Dinamo Kazań 1:3 24:26, 25:20, 22:25, 16:250:2
Iskra Odincowo SK Łucz Moskwa3:0 25:23, 25:18, 25:231:0
SK Łucz Moskwa Iskra Odincowo3:0 25:20, 28:26, 25:201:1
Iskra Odincowo SK Łucz Moskwa3:0 26:24, 25:23, 26:162:1
Dinamo Moskwa NOWA Nowokujbyszewsk3:0 25:14, 25:13, 25:201:0
NOWA Nowokujbyszewsk Dinamo Moskwa 1:3 17:25, 21:25, 25:23, 23:250:2
Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved