Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2004/2005 > Rosja (M) > grupa B

Ligi zagraniczne>sezon 2004/2005>Rosja (M) > grupa B

13. kolejka: 19-02-2005 - 20-02-2005

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Neftjanik Jarosław Dinamo Moskwa 0:316:25, 21:25, 21:25
Neftjanik Jarosław Dinamo Moskwa 1:322:25, 15:25, 25:23, 23:25
MGTU Moskwa Dinamo Kazań 1:325:23, 23:25, 16:25, 18:25
MGTU Moskwa Dinamo Kazań 1:325:22, 19:25, 21:25, 18:25
ZSK Gazprom Surgut SK Łucz Moskwa 1:325:19, 20:25, 22:25, 18:25
ZSK Gazprom Surgut SK Łucz Moskwa 0:319:25, 19:25, 22:25
 przejdź do kolejki: 12przejdź do kolejki: 14

tabela po 13. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Dinamo Moskwa224058:191845:1597
2Dinamo Tat Transgaz Kazań223852:321972:1834
3SK Łucz Moskwa223545:401948:1912
4ZSK Gazprom Surgut243440:522061:2147
5Neftjanik Jarosław223140:491929:2001
6Fakieł Nowy Urengoj222938:491889:1947
7MGTU Moskwa222726:581753:1959
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

12. kolejka: 12-02-2005 - 13-02-2005

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Dinamo Kazań ZSK Gazprom Surgut3:025:22, 25:18, 29:27
Dinamo Kazań ZSK Gazprom Surgut3:225:21, 23:25, 20:25, 27:25, 15:10
Fakieł Nowy Urengoj Neftjanik Jarosław 2:317:25, 25:12, 26:28, 25:20, 13:15
Fakieł Nowy Urengoj Neftjanik Jarosław 1:317:25, 25:20, 24:26, 23:25
Dinamo Moskwa MGTU Moskwa3:025:18, 25:20, 25:18
Dinamo Moskwa MGTU Moskwa3:025:13, 25:21, 25:22
 przejdź do kolejki: 11

14. kolejka: 26-02-2005 - 27-02-2005

gospodarzgośćwynikwyniki setów
SK Łucz Moskwa MGTU Moskwa3:025:9, 25:13, 25:12
SK Łucz Moskwa MGTU Moskwa3:025:21, 37:35, 25:19
Dinamo Kazań Neftjanik Jarosław3:125:16, 21:25, 25:16, 25:23
Dinamo Kazań Neftjanik Jarosław3:025:18, 25:17, 25:9
Dinamo Moskwa Fakieł Nowy Urengoj3:025:14, 25:22, 25:19
Dinamo Moskwa Fakieł Nowy Urengoj3:125:18, 21:25, 25:9, 25:14

tabela po 14. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Dinamo Moskwa244464:202016:1718
2Dinamo Tat Transgaz Kazań244258:332143:1958
3SK Łucz Moskwa243951:402110:2021
4ZSK Gazprom Surgut243440:522061:2147
5Neftjanik Jarosław243341:552053:2172
6Fakieł Nowy Urengoj243139:552010:2118
7MGTU Moskwa242926:641862:2121
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved