Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2004/2005 > Rosja (K) > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2004/2005>Rosja (K) > runda zasadnicza

21. kolejka: 09-03-2005

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Dinamo Moskwa Bałakowskaja AZS Bałakowo3:126:24, 23:25, 25:17, 25:20
CSKA Moskwa Leningradka St-Peterburg3:025:22, 30:28, 28:26
Dinamo Moskowskaja Obłast Uniwersytet Biełogrod3:025:21, 25:19, 25:18
Zarenczje Odincowo Stinoł Lipieck3:221:25, 25:17, 25:16, 23:25, 15:8
Fakieł Nowy Urengoj Stroitiel Krasnojarsk3:025:17, 25:17, 26:24
Urałoczka Jekatierinburg Samorodok Habarowsk3:225:20, 24:26, 30:32, 25:16, 20:18
 przejdź do kolejki: 20przejdź do kolejki: 22

tabela po 21. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zarenczje Odincowo213853:301907:1733
2Urałoczka Jekatierinburg213650:281810:1646
3Dinamo Moskwa213552:291877:1678
4Bałakowskaja AZS Bałakowo213552:331926:1765
5Samorodok Habarowsk213550:331858:1772
6Dinamo Moskowskaja Obłast213140:451819:1896
7CSKA Mira Ljuks Moskwa213135:411600:1709
8Fakieł Nowy Urengoj213041:421828:1808
9Stinoł Lipieck212941:471902:1930
10Uniwersytet Biełogrod212933:481720:1827
11Leningradka St-Peterburg212526:541672:1840
12Stroitiel Krasnojarsk212417:601497:1812
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

20. kolejka: 02-03-2005

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Stroitiel Krasnojarsk Dinamo Moskwa3:215:25, 25:21, 25:14, 17:25, 17:15
Samorodok Habarowsk CSKA Moskwa3:025:22, 25:16, 25:19
Leningradka St-Peterburg Dinamo Moskowskaja Obłast 2:325:19, 25:23, 21:25, 23:25, 12:15
Bałakowskaja AZS Bałakowo Zarenczje Odincowo 1:317:25, 23:25, 25:18, 22:25
Stinoł Lipieck Urałoczka Jekatierinburg 0:319:25, 34:36, 20:25
Uniwersytet Biełogrod Fakieł Nowy Urengoj3:125:20, 25:27, 25:20, 26:24
 przejdź do kolejki: 19

22. kolejka: 16-03-2005

gospodarzgośćwynikwyniki setów
CSKA Moskwa Bałakowskaja AZS Bałakowo 2:323:25, 25:16, 14:25, 26:24, 8:15
Dinamo Moskwa Leningradka St-Peterburg3:025:16, 25:18, 25:20
Zarenczje Odincowo Uniwersytet Biełogrod3:025:23, 25:23, 25:15
Dinamo Moskowskaja Obłast Stinoł Lipieck3:125:21, 29:31, 25:20, 25:22
Urałoczka Jekatierinburg Samorodok Habarowsk3:125:20, 25:15, 24:26, 25:20
Fakieł Nowy Urengoj Stroitiel Krasnojarsk3:025:14, 25:23, 25:21

tabela po 22. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zarenczje Odincowo224056:301982:1794
2Urałoczka Jekatierinburg223853:291909:1727
3Dinamo Moskwa223755:291952:1732
4Bałakowskaja AZS Bałakowo223755:352031:1861
5Samorodok Habarowsk223651:361939:1871
6Dinamo Moskowskaja Obłast223343:461923:1990
7Fakieł Nowy Urengoj223244:421903:1866
8CSKA Mira Ljuks Moskwa223237:441696:1814
9Stinoł Lipieck223042:501996:2034
10Uniwersytet Biełogrod223033:511781:1902
11Leningradka St-Peterburg222626:571726:1915
12Stroitiel Krasnojarsk222517:631555:1887
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved