Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi zagraniczne > sezon 2004/2005 > Rosja (K) > runda zasadnicza

Ligi zagraniczne>sezon 2004/2005>Rosja (K) > runda zasadnicza

20. kolejka: 02-03-2005

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Stroitiel Krasnojarsk Dinamo Moskwa3:215:25, 25:21, 25:14, 17:25, 17:15
Samorodok Habarowsk CSKA Moskwa3:025:22, 25:16, 25:19
Leningradka St-Peterburg Dinamo Moskowskaja Obłast 2:325:19, 25:23, 21:25, 23:25, 12:15
Bałakowskaja AZS Bałakowo Zarenczje Odincowo 1:317:25, 23:25, 25:18, 22:25
Stinoł Lipieck Urałoczka Jekatierinburg 0:319:25, 34:36, 20:25
Uniwersytet Biełogrod Fakieł Nowy Urengoj3:125:20, 25:27, 25:20, 26:24
 przejdź do kolejki: 19przejdź do kolejki: 21

tabela po 20. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zarenczje Odincowo203650:281798:1642
2Urałoczka Jekatierinburg203447:261686:1534
3Bałakowskaja AZS Bałakowo203451:301840:1666
4Samorodok Habarowsk203448:301746:1648
5Dinamo Moskwa203349:281778:1592
6Dinamo Moskowskaja Obłast202937:451744:1838
7CSKA Mira Ljuks Moskwa202932:411517:1633
8Fakieł Nowy Urengoj202838:421752:1750
9Stinoł Lipieck202839:441811:1821
10Uniwersytet Biełogrod202833:451662:1752
11Leningradka St-Peterburg202426:511596:1757
12Stroitiel Krasnojarsk202317:571439:1736
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt

19. kolejka: 27-02-2005

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Samorodok Habarowsk Dinamo Moskwa 2:326:24, 24:26, 25:18, 23:25, 9:15
Stroitiel Krasnojarsk CSKA Moskwa 1:323:25, 25:23, 22:25, 19:25
Uniwersytet Biełogrod Urałoczka Jekatierinburg 0:318:25, 18:25, 22:25
Stinoł Lipieck Fakieł Nowy Urengoj3:222:25, 25:22, 19:25, 25:21, 15:9
Bałakowskaja AZS Bałakowo Dinamo Moskowskaja Obłast 2:325:23, 22:25, 25:19, 23:25, 13:15
Leningradka St-Peterburg Zarenczje Odincowo 0:328:30, 13:25, 22:25
 przejdź do kolejki: 18

21. kolejka: 09-03-2005

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Dinamo Moskwa Bałakowskaja AZS Bałakowo3:126:24, 23:25, 25:17, 25:20
CSKA Moskwa Leningradka St-Peterburg3:025:22, 30:28, 28:26
Dinamo Moskowskaja Obłast Uniwersytet Biełogrod3:025:21, 25:19, 25:18
Zarenczje Odincowo Stinoł Lipieck3:221:25, 25:17, 25:16, 23:25, 15:8
Fakieł Nowy Urengoj Stroitiel Krasnojarsk3:025:17, 25:17, 26:24
Urałoczka Jekatierinburg Samorodok Habarowsk3:225:20, 24:26, 30:32, 25:16, 20:18

tabela po 22. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Zarenczje Odincowo224056:301982:1794
2Urałoczka Jekatierinburg223853:291909:1727
3Dinamo Moskwa223755:291952:1732
4Bałakowskaja AZS Bałakowo223755:352031:1861
5Samorodok Habarowsk223651:361939:1871
6Dinamo Moskowskaja Obłast223343:461923:1990
7Fakieł Nowy Urengoj223244:421903:1866
8CSKA Mira Ljuks Moskwa223237:441696:1814
9Stinoł Lipieck223042:501996:2034
10Uniwersytet Biełogrod223033:511781:1902
11Leningradka St-Peterburg222626:571726:1915
12Stroitiel Krasnojarsk222517:631555:1887
punktacja
  • za zwycięstwo - 2 pkt
  • za porażkę - 1 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved