Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2012/2013 > I liga mężczyzn > play-off

Ligi polskie>sezon 2012/2013>I liga mężczyzn > play-off

III runda play-off

o 1. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Czarni Radom BBTS Bielsko-Biała3:2 21:25, 25:17, 25:21, 18:25, 15:81:0
Czarni Radom BBTS Bielsko-Biała3:2 25:23, 27:25, 24:26, 27:29, 15:132:0
BBTS Bielsko-Biała Czarni Radom 1:3 25:22, 20:25, 24:26, 20:250:3
o 3. miejsce
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Pekpol Ostrołęka Cuprum Lubin 1:3 23:25, 25:22, 22:25, 26:280:1
Pekpol Ostrołęka Cuprum Lubin3:0 25:19, 25:23, 28:261:1
Cuprum Lubin Pekpol Ostrołęka3:2 20:25, 27:25, 21:25, 25:22, 15:62:1
Cuprum Lubin Pekpol Ostrołęka3:2 18:25, 25:21, 22:25, 25:23, 15:113:1

II runda play-off

o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Czarni Radom Cuprum Lubin3:2 25:21, 19:25, 21:25, 25:23, 15:121:0
Czarni Radom Cuprum Lubin3:1 25:18, 25:17, 22:25, 25:182:0
Cuprum Lubin Czarni Radom3:0 26:24, 25:16, 25:191:2
Cuprum Lubin Czarni Radom 0:3 15:25, 18:25, 20:251:3
BBTS Bielsko-Biała Pekpol Ostrołęka3:2 25:13, 15:25, 23:25, 25:17, 15:81:0
BBTS Bielsko-Biała Pekpol Ostrołęka3:0 25:16, 25:17, 25:232:0
Pekpol Ostrołęka BBTS Bielsko-Biała 2:3 25:21, 25:23, 22:25, 22:25, 9:150:3

I runda play-off

o miejsca 1-8
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Czarni Radom Kęczanin Kęty3:0 27:25, 25:21, 27:251:0
Czarni Radom Kęczanin Kęty 1:3 33:31, 22:25, 14:25, 25:271:1
Kęczanin Kęty Czarni Radom 2:3 23:25, 25:21, 19:25, 25:17, 13:151:2
Kęczanin Kęty Czarni Radom 1:3 17:25, 29:27, 26:28, 19:251:3
BBTS Bielsko-Biała Ślepsk Suwałki3:1 25:13, 35:33, 16:25, 25:191:0
BBTS Bielsko-Biała Ślepsk Suwałki3:1 22:25, 25:17, 25:18, 25:192:0
Ślepsk Suwałki BBTS Bielsko-Biała 1:3 15:25, 31:29, 21:25, 22:250:3
Pekpol Ostrołęka MKS Będzin3:1 25:22, 21:25, 25:22, 25:211:0
Pekpol Ostrołęka MKS Będzin3:1 25:23, 22:25, 25:23, 25:202:0
MKS Będzin Pekpol Ostrołęka3:2 20:25, 25:22, 19:25, 25:21, 16:141:2
MKS Będzin Pekpol Ostrołęka3:1 25:20, 25:18, 23:25, 25:232:2
Pekpol Ostrołęka MKS Będzin3:1 25:18, 25:18, 28:30, 25:163:2
Cuprum Lubin Camper Wyszków3:2 26:24, 23:25, 18:25, 25:21, 15:111:0
Cuprum Lubin Camper Wyszków3:1 25:20, 21:25, 25:23, 25:222:0
Camper Wyszków Cuprum Lubin3:0 25:21, 25:18, 25:191:2
Camper Wyszków Cuprum Lubin3:2 32:34, 25:22, 25:19, 23:25, 15:132:2
Cuprum Lubin Camper Wyszków3:1 25:21, 19:25, 25:22, 25:233:2
o miejsca 9-12
(do 3 zwycięstw)
gospodarzgośćwynik wyniki setów
Jadar Siedlce Energetyk Jaworzno3:2 25:18, 13:25, 21:25, 25:14, 15:121:0
Jadar Siedlce Energetyk Jaworzno3:0 25:19, 25:21, 25:192:0
Energetyk Jaworzno Jadar Siedlce 2:3 25:27, 25:23, 25:23, 15:25, 11:150:3
Stal Nysa AZS UAM Poznań3:2 28:26, 23:25, 25:20, 18:25, 15:101:0
Stal Nysa AZS UAM Poznań3:0 25:21, 25:17, 30:282:0
AZS UAM Poznań Stal Nysa 0:3 22:25, 23:25, 23:250:3
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved