Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2014/2015 > II liga mężczyzn > grupa 5 > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2014/2015>II liga mężczyzn>grupa 5 > runda zasadnicza

13. kolejka: 10-01-2015

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Winner Czechowice-Dziedzice JSW KOKS Radlin3:214:25, 18:25, 26:24, 25:18, 15:12
AT Jastrzębski Węgiel II Juvenia Głuchołazy 1:325:23, 16:25, 22:25, 23:25
UKS Strzelce Opolskie AZS Rafako Racibórz 0:320:25, 16:25, 20:25
AZS Politechnika Opolska TKS Tychy 2:325:27, 25:15, 17:25, 25:22, 11:15
TKKF Czarni Katowice TS Volley Rybnik3:129:27, 23:25, 25:19, 25:22
 przejdź do kolejki: 12przejdź do kolejki: 14

tabela po 13. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1TKKF Czarni Katowice133739:61097:872
2AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Opole132529:181084:1028
3TS Volley Rybnik132427:201096:968
4Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II132229:241172:1157
5TKS Tychy132127:241128:1091
6Juvenia Wakmet Głuchołazy132126:251097:1093
7MTS Winner Czechowice-Dziedzice131621:271066:1089
8KS AZS Rafako Racibórz131417:30933:1070
9SK JSW KOKS Radlin131119:331119:1196
10UKS Strzelce Opolskie1349:36858:1086
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

12. kolejka: 20-12-2014

gospodarzgośćwynikwyniki setów
TS Volley Rybnik JSW KOKS Radlin3:025:15, 25:19, 25:9
TKS Tychy TKKF Czarni Katowice 0:322:25, 21:25, 20:25
AZS Rafako Racibórz AZS Politechnika Opolska 0:319:25, 21:25, 30:32
Juvenia Głuchołazy UKS Strzelce Opolskie3:121:25, 25:16, 25:22, 25:21
Winner Czechowice-Dziedzice AT Jastrzębski Węgiel II 0:319:25, 22:25, 23:25
 przejdź do kolejki: 11

14. kolejka: 17-01-2015

gospodarzgośćwynikwyniki setów
JSW KOKS Radlin TKKF Czarni Katowice 2:333:31, 15:25, 21:25, 27:25, 14:16
TS Volley Rybnik AZS Politechnika Opolska3:120:25, 25:21, 25:22, 25:11
TKS Tychy UKS Strzelce Opolskie3:025:19, 25:11, 25:16
AZS Rafako Racibórz AT Jastrzębski Węgiel II 1:325:23, 20:25, 14:25, 19:25
Juvenia Głuchołazy Winner Czechowice-Dziedzice3:028:26, 25:18, 25:20

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1TKKF Czarni Katowice185154:101559:1254
2TS Volley Rybnik183440:281575:1379
3Juvenia Wakmet Głuchołazy183440:301535:1500
4TKS Tychy183340:281540:1441
5AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Opole183138:291508:1419
6Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II183040:341658:1631
7SK JSW KOKS Radlin181930:441617:1684
8MTS Winner Czechowice-Dziedzice181927:411486:1556
9KS AZS Rafako Racibórz181521:451335:1532
10UKS Strzelce Opolskie18410:511067:1484
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved