Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2014/2015 > II liga mężczyzn > grupa 1 > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2014/2015>II liga mężczyzn>grupa 1 > runda zasadnicza

16. kolejka: 31-01-2015

gospodarzgośćwynikwyniki setów
LO MS Świnoujście Stoczniowiec Gdańsk 1:326:28, 20:25, 25:19, 15:25
AZS UAM Poznań Orzeł Międzyrzecz3:225:27, 27:25, 21:25, 25:20, 15:12
GTPS Gorzów Wlkp. SPS Słupsk3:025:14, 25:14, 25:13
Olimpia Sulęcin KS Chełmża3:125:20, 25:16, 20:25, 25:20
KS Gniezno UKS OPP Kołobrzeg 2:325:27, 25:15, 28:30, 25:21, 8:15
 przejdź do kolejki: 15przejdź do kolejki: 17

tabela po 16. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski164146:161459:1226
2KS Orzeł Międzyrzecz163843:181416:1234
3STS Olimpia Sulęcin163440:231406:1307
4AZS UAM Poznań163342:261527:1417
5KS Chełmża162633:311405:1388
6KS Gniezno162029:371441:1474
7GKS Stoczniowiec Gdańsk161826:371370:1440
8UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg161623:371282:1362
9SPS Słupsk161116:401115:1320
10LO MS Świnoujście16312:451134:1387
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

15. kolejka: 24-01-2015

gospodarzgośćwynikwyniki setów
UKS OPP Kołobrzeg LO MS Świnoujście3:025:23, 25:22, 25:12
KS Chełmża KS Gniezno3:025:20, 25:21, 25:23
SPS Słupsk Olimpia Sulęcin 0:314:25, 21:25, 21:25
Orzeł Międzyrzecz GTPS Gorzów Wlkp.3:125:21, 25:20, 15:25, 27:25
Stoczniowiec Gdańsk AZS UAM Poznań3:224:26, 27:25, 22:25, 25:23, 15:9
 przejdź do kolejki: 14

17. kolejka: 14-02-2015

gospodarzgośćwynikwyniki setów
KS Gniezno LO MS Świnoujście3:221:25, 25:22, 25:23, 26:28, 15:13
UKS OPP Kołobrzeg Olimpia Sulęcin3:126:24, 25:23, 15:25, 32:30
KS Chełmża GTPS Gorzów Wlkp. 1:322:25, 21:25, 25:22, 17:25
SPS Słupsk AZS UAM Poznań 1:321:25, 25:22, 20:25, 19:25
Orzeł Międzyrzecz Stoczniowiec Gdańsk3:025:16, 25:20, 25:23

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Meprozet GTPS Gorzów Wielkopolski184752:171634:1371
2KS Orzeł Międzyrzecz184449:191587:1382
3AZS UAM Poznań183948:281721:1594
4STS Olimpia Sulęcin183744:271605:1487
5KS Chełmża182635:371582:1582
6KS Gniezno182233:421635:1682
7GKS Stoczniowiec Gdańsk182129:401504:1570
8UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg181926:411440:1542
9SPS Słupsk181117:461255:1492
10LO MS Świnoujście18415:511334:1595
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved