Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2014/2015 > II liga kobiet > grupa 1 > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2014/2015>II liga kobiet>grupa 1 > runda zasadnicza

4. kolejka: 18-10-2014

gospodarzgośćwynikwyniki setów
SMS Police Orzeł Elbląg 0:313:25, 17:25, 23:25
Libero Starogard Gdański UKS Murowana Goślina 1:321:25, 27:25, 14:25, 23:25
AP Czarni Słupsk Atom Trefl II Sopot 1:325:22, 16:25, 22:25, 13:25
PSPS Chemik Police Orzeł Malbork3:025:21, 25:23, 25:12
Energetyk Poznań APS Rumia3:025:8, 25:6, 25:19
 przejdź do kolejki: 3przejdź do kolejki: 5

tabela po 4. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1PSPS Chemik Police41212:1322:214
2Atom Trefl II Sopot41212:3369:278
3UKS Orzeł Malbork489:6333:309
4E.Leclerc Orzeł Elbląg479:6338:313
5KS Energetyk Poznań478:6290:237
6APS Rumia466:6226:273
7SMS Police457:8302:327
8UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina433:10259:311
9UKS Libero Starogard Gdański403:12294:370
10Akademia Pomorska Czarni Słupsk401:12222:323
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

3. kolejka: 11-10-2014

gospodarzgośćwynikwyniki setów
SMS Police Energetyk Poznań3:225:22, 18:25, 13:25, 25:21, 15:9
APS Rumia PSPS Chemik Police 0:37:25, 21:25, 14:25
Orzeł Malbork AP Czarni Słupsk3:025:16, 25:18, 25:12
Atom Trefl II Sopot Libero Starogard Gdański3:125:15, 23:25, 25:16, 25:16
UKS Murowana Goślina Orzeł Elbląg 0:322:25, 17:25, 18:25
 przejdź do kolejki: 2

5. kolejka: 25-10-2014

gospodarzgośćwynikwyniki setów
APS Rumia SMS Police3:211:25, 21:25, 25:17, 25:20, 18:16
Energetyk Poznań Orzeł Malbork3:126:24, 25:20, 23:25, 26:24
Atom Trefl II Sopot PSPS Chemik Police3:125:20, 18:25, 25:21, 25:21
UKS Murowana Goślina AP Czarni Słupsk3:025:5, 25:15, 25:14
Orzeł Elbląg Libero Starogard Gdański3:025:21, 25:22, 25:19

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Atom Trefl II Sopot174849:131497:1199
2PSPS Chemik Police174749:81371:984
3KS Energetyk Poznań173841:201407:1196
4E.Leclerc Orzeł Elbląg173035:251357:1238
5SMS Police172331:311294:1332
6UKS Orzeł Malbork172028:381386:1449
7APS Rumia171319:431123:1427
8UKS Libero Starogard Gdański171219:421212:1401
9UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina171215:421123:1305
10Akademia Pomorska Czarni Słupsk903:27498:737
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved