Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2011/2012 > PlusLiga > skarb kibica

Ligi polskie>sezon 2011/2012>PlusLiga > skarb kibica

Drużyny

nazwaśrednia wieku średni wzrost
Asseco Resovia Rzeszów25.0198.7
PGE Skra Bełchatów25.6198.8
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle28.9196.2
KS Jastrzębski Węgiel SSA26.9196.1
Delecta Bydgoszcz27.0195.2
Tytan AZS Częstochowa24.2197.6
Fart Kielce25.3194.1
AZS Politechnika Warszawska25.4196.2
Lotos Trefl Gdańsk24.0198.2
Indykpol AZS Olsztyn25.0198.7

Asseco Resovia Rzeszów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Maciej Dobrowolski1977190rozgrywający
2Paul Mitchel Lotman (USA)1985200przyjmujący
3Wojciech Grzyb1981205środkowy
4Piotr Nowakowski1987205środkowy
5Lukas Tichacek (CZE)1982193rozgrywający
6Kamil Długosz1992200przyjmujący
7Olieg Achrem1983195przyjmujący
8Marko Bojić (MNE)1988201przyjmujący
9Gyorgy Grozer (GER)1984200atakujący
10Mateusz Nożewski1991201środkowy
11Tomasz Kowalski1991203rozgrywający
12Łukasz Perłowski1984203środkowy
13Jakub Peszko1992193środkowy
14Adrian Radu Gontariu (ROU)1984205atakujący
15Mateusz Mika1991206środkowy
16Krzysztof Ignaczak1978188libero
17Tomasz Głód1992183libero
18Grzegorz Kosok1986205środkowy
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Andrzej Kowal1971I trener
Marcin Ogonowski1974II trener

adres klubu

35-051 Rzeszów

ul. Lenartowicza 9

(17) 853-84-84

PGE Skra Bełchatów

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Damian Wdowiak1992200atakujący
2Mariusz Wlazły1983194atakujący
3Bartosz Cedzyński1990211przyjmujący
4Damian Pliński1978204środkowy
5Wytze Kooistra (NED)1982209środkowy
6Karol Kłos1989201środkowy
7Bartosz Kurek1988205przyjmujący
8Robert Milczarek1983188libero
9Konstantin Cupković (SRB)1987202przyjmujący
10Miguel Angel Falasca (ESP)1973194rozgrywający
11Marcin Janusz1994196rozgrywający
12Paweł Woicki1983183rozgrywający
13Michał Winiarski1983200przyjmujący
14Aleksander Atansijević (SRB)1991200atakujący
16Paweł Zatorski1990184libero
17Marcin Możdżonek1985211środkowy
18Michał Bąkiewicz1981197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Jacek Nawrocki1965I trener
Maciej Bartodziejski1973II trener

adres klubu

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

(0-44) 7398980

adres hali

97-400 Bełchatów

ul. Dąbrowskiego 11

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Serhiy Kapelus (UKR)1982192przyjmujący
3Dominik Witczak1983198atakujący
4Antonin Rouzier (FRA)1986200atakujący
5Paweł Zagumny1977200rozgrywający
7Grzegorz Pilarz1980188rozgrywający
8Jurij Gladyr (UKR)1984202środkowy
9Patryk Czarnowski1985202środkowy
10Guillaume Samica (FRA)1981197przyjmujący
11Sebastian Warda1989205środkowy
12Wojciech Kaźmierczak1982198środkowy
13Sebastian Świderski1977193przyjmujący
15Piotr Gacek1978185libero
16Michał Ruciak1983190przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Krzysztof Stelmach1967I trener
Andrzej Kubacki1966II trener

adres klubu

47 - 223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1A

(77) 405 41 40

adres hali

47-223 Kędzierzyn-Koźle

ul.Mostowa 1

KS Jastrzębski Węgiel SSA

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Michał Łasko1981201atakujący
2Raphael Margarido (BRA)1983185rozgrywający
3Ashlei de Menezes T. Nemer (BRA)1980192przyjmujący
6Mateusz Malinowski1992198atakujący
7Paweł Rusek1983183libero
8Łukasz Polański1989205środkowy
9Zbigniew Bartman1987198przyjmujący
10Bartosz Gawryszewski1985202środkowy
11Brian Thorton (USA)1985190rozgrywający
14Bartosz Sufa1987186libero
15Russel Holmes (USA)1982205środkowy
17Johannes Bontje (NED)1981206środkowy
18Luciano Bozko1978198przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Lorenzo Bernardi (ITA)1968I trener
Juan Manuel De Palma (ARG)1968II trener

adres klubu

44-335 Jastrzębie Zdrój

ul. Reja 10

032 474 10 16

Delecta Bydgoszcz

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Stephane Antiga (FRA)1976200przyjmujący
2Michal Masny (SVK)1979182rozgrywający
3Marcin Wika1983194przyjmujący
4Wojciech Jurkiewicz1977205środkowy
5Piotr Lipiński1979195rozgrywający
6Dawid Konarski1989198atakujący
7Marcin Waliński1990195przyjmujący
8Michal Cerven (SVK)1977205środkowy
10Wojciech Gradowski1980191przyjmujący
11Andrzej Wrona1988206środkowy
14Piotr Sieńko1993196rozgrywający
15Antti Siltala (FIN)1984192przyjmujący
16Łukasz Owczarz1990198atakujący
17Michał Dębiec1984183libero
18Tomasz Bonisławski1991188libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Piotr Makowski1968I trener
Marian Kardas1962II trener

adres klubu

85-861 Bydgoszcz

ul. Glinki 79

052 371 93 73

adres hali

85-023 Bydgoszcz

ul. Toruńska 59

Tytan AZS Częstochowa

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
2Krzysztof Gierczyński1976193przyjmujący
4Michał Kamiński1987210atakujący
5Michał Kaczyński1993201przyjmujący
6Dawid Murek1977195przyjmujący
7Fabian Drzyzga1990196rozgrywający
8Bartosz Janeczek1987198atakujący
9Łukasz Wiśniewski1989198środkowy
10Adrian Hunek1985202środkowy
11Wojciech Sobala1988207środkowy
13Miłosz Hebda1991206atakujący
14Jakub Oczko1981193rozgrywający
16Kamil Lewiński1992200atakujący
17Jakub Bik1992183libero
18Adrian Stańczak1987185-libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Marek Kardos (SVK)1974I trener
Damian Dacewicz1974II trener

adres klubu

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 41

(34) 368 30 21

adres hali

42-200 Częstochowa

ul.Dekabrystów 43

Fart Kielce

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Sławomir Jungiewicz1989195atakujący
2Miłosz Zniszczoł1986200środkowy
3Michał Żurek1988182libero
4Maciej Pawliński1983193przyjmujący
5Rafał Buszek1987196przyjmujący
6Tomasz Drzyzga1985188przyjmujący
7Xavier Kapfer (FRA)1981191przyjmujący
8Adrian Staszewski1990196przyjmujący
9Jan Król1989198atakujący
10Adam Swaczyna1989176libero
11Rafał Sokołowski1989206środkowy
12Grzegorz Kokociński1981195środkowy
13Pierre Pujol (FRA)1984190rozgrywający
14Adam Kamiński1984203środkowy
15Marcus Nilsson (SWE)1982206atakujący
18Michał Kozłowski1985191rozgrywający
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Wagner1965I trener
Wiesław Popik1962II trener

adres klubu

25-116 Kielce

ul. Ściegiennego 268a

(41) 361 99 60

adres hali

25-116 Kielce

ul. Boczna 15

AZS Politechnika Warszawska

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Janusz Gałązka1987199środkowy
3Krzysztof Wierzbowski1988197przyjmujący
4Wojciech Żaliński1988195przyjmujący
5Marcin Nowak1975215środkowy
7Maciej Gorzkiewicz1984190rozgrywający
8Maciej Krzywiecki1989190przyjmujący
10Grzegorz Szymański1978202atakujący
11Maciej Zajder1988202środkowy
12Ardo Kreek (EST)1986203środkowy
15Vid Jakopin (SLO)1988203przyjmujący
16Paweł Mikołajczak1988195atakujący
17Patrick Steuerwald (GER)1986180rozgrywający
18Damian Wojtaszek1988180libero
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Radosław Panas1970I trener
Jakub Bednaruk1976II trener

adres klubu

00-631 Warszawa

ul. Waryńskiego 12a

(22) 234 53 71

adres hali

02-781 Warszawa

ul.Pileckiego 122

(022) 334 62 00

Lotos Trefl Gdańsk

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Bartosz Kaczmarek1991184libero
2Matti Hietanen (FIN)1983199przyjmujący
3Grzegorz Łomacz1987188rozgrywający
4Mikko Oivanen (FIN)1986198atakujący
6Artur Ratajczak1990206środkowy
7Wojciech Serafin1978194libero
8Michał Kaczmarek1984200środkowy
9Maciej Wołosz1982198przyjmujący
10Dmitro Wdowin (UKR)1982207przyjmujący
11Patryk Szczurek1991193rozgrywający
12Waldemar Świrydowicz1986205środkowy
13Sławomir Zemlik1992200przyjmujący
14Daniel Wilk1982199atakujący
15Kacper Gajowczyk1993204przyjmujący
16Rafał Sobański1991195przyjmujący
17Mateusz Urbanowicz1992203atakujący
18Artur Augustyn1983197środkowy
20Bartosz Pietruczuk1993197przyjmujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Grzegorz Ryś1967I trener
Grzegorz Wróbel1962II trener

Indykpol AZS Olsztyn

numerimię i nazwiskour.wzrostpozycja
1Guillermo Hernan (ESP)1982182rozgrywający
2Andrzej Stelmach1972200rozgrywający
3Piotr Łukasik1994208środkowy
4Bartosz Mariański1992187libero
5Wojciech Ferens1991195przyjmujący
6Igor Yudin (AUS)1987198atakujący
7Mariusz Gaca1984200środkowy
8Jakub Urbanowicz1993203przyjmujący
9Metodi Ananiew (BUL)1986206przyjmujący
10Dawid Gunia1987203środkowy
10Łukasz Kadziewicz1980206środkowy
13Marcin Mierzejewski1982182libero
14Paweł Siezieniewski1981199przyjmujący
15Wojciech Winnik1984194atakujący
16Piotr Hain1991208środkowy
17Bartosz Krzysiek1990208atakujący
lista zespołów
imię i nazwiskour.funkcja
Tomaso Totolo (ITA)1965I trener
Piotr Poskrobko1973II trener
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved