Ligi polskie>sezon 2011/2012>III liga kobiet>śląskie>runda zasadnicza > grupa 2
10. kolejka: 05-11-2011
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Olimp-Sport Katowice | MKS II Dąbrowa Górnicza | 3:0 | 26:24, 26:24, 25:9 |
|
Victoria Lubliniec | MCKS Czeladź | 3:1 | 25:17, 17:25, 25:15, 25:18 |
|
MOSM Tychy | Płomień Sosnowiec | 3:2 | 25:18, 20:25, 20:25, 25:16, 16:14 |
|
KPKS Halemba | Sokół Radzionków | 3:2 | 25:22, 14:25, 25:23, 25:27, 15:10 |
|
przejdź do kolejki: 9 | przejdź do kolejki: 11 |
tabela po 10. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | MOSM Tychy | 10 | 25 | 29:14 | 953:837 |
2 | STS Victoria Lubliniec | 10 | 24 | 27:13 | 932:816 |
3 | KU AZS UŚ Olimp-Sport Katowice | 10 | 21 | 25:13 | 849:751 |
4 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 10 | 13 | 18:22 | 850:866 |
5 | KPKS Halemba | 10 | 13 | 18:22 | 801:890 |
6 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 10 | 9 | 14:21 | 738:773 |
7 | MKS Sokół Rojca Radzionków | 10 | 9 | 14:25 | 795:851 |
8 | MCKS Czeladź | 10 | 6 | 12:27 | 758:892 |
punktacja
|
9. kolejka: 29-10-2011
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Sokół Radzionków | Olimp-Sport Katowice | 3:2 | 17:25, 25:14, 25:19, 11:25, 15:6 |
|
Płomień Sosnowiec | KPKS Halemba | 3:0 | 25:20, 25:17, 25:17 |
|
MCKS Czeladź | MOSM Tychy | 2:3 | 23:25, 14:25, 25:11, 25:23, 12:15 |
|
MKS II Dąbrowa Górnicza | Victoria Lubliniec | 0:3 | 20:25, 17:25, 18:25 |
|
przejdź do kolejki: 8 |
11. kolejka: 06-11-2011
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
KPKS Halemba | Olimp-Sport Katowice | 0:3 | 17:25, 23:25, 12:25 |
|
Sokół Radzionków | MOSM Tychy | 3:1 | 25:15, 20:25, 25:17, 27:25 |
|
Płomień Sosnowiec | Victoria Lubliniec | 0:3 | 14:25, 27:29, 19:25 |
|
MCKS Czeladź | MKS II Dąbrowa Górnicza | 1:3 | 16:25, 28:30, 25:16, 20:25 |
tabela po 14. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | STS Victoria Lubliniec | 14 | 36 | 39:14 | 1184:1011 |
2 | MOSM Tychy | 14 | 31 | 37:20 | 1270:1160 |
3 | KU AZS UŚ Olimp-Sport Katowice | 14 | 30 | 34:17 | 1160:1005 |
4 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 14 | 19 | 25:26 | 1105:1092 |
5 | KPKS Halemba | 14 | 15 | 21:33 | 1065:1211 |
6 | MKS Sokół Rojca Radzionków | 14 | 15 | 20:33 | 1033:1103 |
7 | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 14 | 13 | 21:34 | 1154:1236 |
8 | MCKS Czeladź | 14 | 9 | 17:37 | 1079:1232 |
punktacja
|