Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2009/2010 > II liga mężczyzn > grupa 1 > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2009/2010>II liga mężczyzn>grupa 1 > runda zasadnicza

10. kolejka: 21-11-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Orion Sulechów Krispol Września 2:317:25, 25:23, 15:25, 25:21, 12:15
AZS UAM Poznań Czarni Pruszcz Gdański3:025:12, 25:18, 25:21
AZS UZ Zielona Góra Trefl II Gdańsk3:025:20, 25:15, 25:23
Olimpia Sulęcin Grześki-Hellena Kalisz 0:319:25, 22:25, 23:25
Cuprum Lubin Chemik Bydgoszcz3:025:17, 25:20, 25:19
 przejdź do kolejki: 9przejdź do kolejki: 11

tabela po 10. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1AZS UZ Zielona Góra102930:6876:734
2KS Colman Grześki-Hellena Kalisz102728:8875:758
3AZS UAM Poznań102124:14881:819
4STS Olimpia Sulęcin101721:16844:836
5MKS Cuprum MUNDO Lubin101520:18861:829
6Krispol Września101319:21881:888
7Chemik Bydgoszcz101116:24850:889
8MSKS Orion Sulechów10913:25806:878
9Trefl II Gdańsk1059:26719:843
10MKS Czarni Pruszcz Gdański1036:28714:833
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

9. kolejka: 14-11-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Czarni Pruszcz Gdański Orion Sulechów3:125:19, 35:33, 22:25, 25:14
Trefl II Gdańsk AZS UAM Poznań 0:325:27, 21:25, 19:25
Grześki-Hellena Kalisz AZS UZ Zielona Góra 1:321:25, 25:27, 25:21, 19:25
Chemik Bydgoszcz Olimpia Sulęcin 0:320:25, 22:25, 18:25
Cuprum Lubin Krispol Września3:225:21, 23:25, 25:19, 23:25, 15:13
 przejdź do kolejki: 8

11. kolejka: 28-11-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
AZS UAM Poznań Orion Sulechów3:125:15, 21:25, 25:20, 25:14
AZS UZ Zielona Góra Czarni Pruszcz Gdański3:122:25, 25:19, 25:16, 25:18
Olimpia Sulęcin Trefl II Gdańsk3:025:22, 25:15, 25:15
Cuprum Lubin Grześki-Hellena Kalisz3:123:25, 25:18, 25:17, 25:20
Chemik Bydgoszcz Krispol Września 1:323:25, 25:22, 20:25, 23:25

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1AZS UZ Zielona Góra184348:221638:1448
2KS Colman Grześki-Hellena Kalisz184147:211594:1461
3AZS UAM Poznań184046:261645:1520
4MKS Cuprum MUNDO Lubin183542:251542:1423
5STS Olimpia Sulęcin183037:301523:1486
6Krispol Września182937:311543:1493
7Chemik Bydgoszcz181928:431525:1578
8MSKS Orion Sulechów181321:461384:1563
9Trefl II Gdańsk181016:461281:1486
10MKS Czarni Pruszcz Gdański181016:481337:1554
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved