Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Ligi polskie > sezon 2008/2009 > II liga mężczyzn > grupa 3 > runda zasadnicza

Ligi polskie>sezon 2008/2009>II liga mężczyzn>grupa 3 > runda zasadnicza

17. kolejka: 31-01-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Stoczniowiec Gdańsk Pekpol Ostrołęka 0:311:25, 21:25, 18:25
Armat Kozienice Ślepsk Augustów 2:320:25, 25:19, 25:18, 25:27, 13:15
Legia Warszawa Wilga Garwolin 2:322:25, 25:19, 21:25, 25:23, 13:15
Ósemka Siedlce AZS UWM II Olsztyn3:125:20, 27:25, 22:25, 25:20
MOS Wola Warszawa Czarni Pruszcz Gdański3:026:24, 25:18, 25:22
 przejdź do kolejki: 16przejdź do kolejki: 18

tabela po 17. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1MOS Wola Warszawa174148:201472:1270
2ZKS Ślepsk Augustów174147:201465:1288
3Ósemka Elmo Siedlce173440:251521:1435
4Pekpol Ostrołęka173237:261459:1372
5AZS UWM II Olsztyn173037:311430:1404
6GTS Wilga Garwolin172434:36990:1038
7KKS Armat Kozienice172332:341477:1471
8SKF Legia Warszawa171319:421168:1311
9MKS Czarni Pruszcz Gdański171121:451235:1380
10GTS Stoczniowiec Gdańsk17612:48905:1153
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

16. kolejka: 24-01-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Pekpol Ostrołęka Armat Kozienice3:025:23, 25:21, 25:15
Ślepsk Augustów Legia Warszawa3:025:13, 25:16, 25:15
Wilga Garwolin Ósemka Siedlce3:223:25, 26:24, 24:26, 25:23, 15:13
Czarni Pruszcz Gdański AZS UWM II Olsztyn 1:329:31, 25:21, 23:25, 19:25
MOS Wola Warszawa Stoczniowiec Gdańsk3:025:20, 25:18, 25:19
 przejdź do kolejki: 15

18. kolejka: 07-02-2009

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Pekpol Ostrołęka MOS Wola Warszawa 0:331:33, 22:25, 23:25
Ślepsk Augustów Stoczniowiec Gdańsk3:025:16, 25:11, 25:13
Wilga Garwolin Armat Kozienice3:215:25, 25:12, 18:25, 25:20, 15:8
AZS UWM II Olsztyn Legia Warszawa3:2
Czarni Pruszcz Gdański Ósemka Siedlce 2:325:23, 21:25, 25:24, 20:25, 8:15

tabela po 18. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1MOS Wola Warszawa184451:201555:1346
2ZKS Ślepsk Augustów184450:201540:1328
3Ósemka Elmo Siedlce183643:271633:1534
4Pekpol Ostrołęka183237:291535:1455
5AZS UWM II Olsztyn183240:331430:1404
6GTS Wilga Garwolin182637:381088:1128
7KKS Armat Kozienice182434:371567:1569
8SKF Legia Warszawa181421:451168:1311
9MKS Czarni Pruszcz Gdański181223:481334:1492
10GTS Stoczniowiec Gdańsk18612:51945:1228
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved