Ligi polskie>sezon 2003/2004>II liga mężczyzn>grupa 2 > runda zasadnicza
13. kolejka: 07-01-2004
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Mechanik Nysa | Razem Wołów | 3:2 | 20:25, 25:15, 25:22, 18:25, 15:9 |
|
Ikar Legnica | MKS Poręba | 3:1 | 22:25, 25:15, 25:14, 25:19 |
|
Politechnika Śląska | MKS Andrychów | 1:3 | 20:25, 19:25, 25:18, 18:25 |
|
Hilcus Olkusz | Energetyk Jaworzno | 2:3 | 25:23, 25:20, 26:28, 23:25, 9:15 |
|
Rafako Racibórz | pauzuje | |||
przejdź do kolejki: 12 | przejdź do kolejki: 14 |
tabela po 13. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | MCKiS Energetyk Jaworzno | 11 | 20 | 31:14 | 1043:881 |
2 | MKS Andrychów | 11 | 20 | 28:14 | 948:922 |
3 | AZS Politechnika Śląska Gliwice | 12 | 20 | 31:16 | 1074:957 |
4 | KS Ikar Inkasso Reform Legnica | 12 | 18 | 22:19 | 913:858 |
5 | LKS Kłos Hilcus Olkusz | 12 | 18 | 22:25 | 1054:1062 |
6 | SKS Mechanik Nysa | 11 | 16 | 20:26 | 943:996 |
7 | TKKF Pomet Razem Wołów | 12 | 16 | 21:28 | 1063:1113 |
8 | KS AZS Rafako Racibórz | 11 | 15 | 20:27 | 1000:1067 |
9 | MKS Poręba | 12 | 13 | 9:35 | 876:1058 |
punktacja
|
12. kolejka: 20-12-2003
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
MKS Andrychów | Hilcus Olkusz | 3:0 | 27:25, 26:24, 25:23 |
|
MKS Poręba | Politechnika Śląska | 0:3 | 20:25, 20:25, 14:25 |
|
Razem Wołów | Ikar Legnica | 0:3 | 23:25, 17:25, 21:25 |
|
Rafako Racibórz | Mechanik Nysa | 2:3 | 25:19, 23:25, 25:21, 18:25, 13:15 |
|
Energetyk Jaworzno | pauzuje | |||
przejdź do kolejki: 11 |
14. kolejka: 10-01-2004
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
Energetyk Jaworzno | Politechnika Śląska | 3:0 | 25:19, 25:20, 25:20 |
|
MKS Andrychów | Ikar Legnica | 2:3 | 27:25, 25:22, 23:25, 18:25, 12:15 |
|
MKS Poręba | Mechanik Nysa | 2:3 | 25:17, 25:27, 25:23, 28:30, 8:15 |
|
Razem Wołów | Rafako Racibórz | 1:3 | 25:23, 23:25, 17:25, 17:25 |
|
Hilcus Olkusz | pauzuje |
tabela po 18. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | MCKiS Energetyk Jaworzno | 16 | 30 | 46:14 | 1418:1146 |
2 | MKS Andrychów | 16 | 29 | 42:21 | 1442:1371 |
3 | AZS Politechnika Śląska Gliwice | 16 | 27 | 40:19 | 1359:1196 |
4 | KS Ikar Inkasso Reform Legnica | 16 | 24 | 28:27 | 1221:1177 |
5 | KS AZS Rafako Racibórz | 16 | 23 | 30:38 | 1455:1526 |
6 | SKS Mechanik Nysa | 16 | 23 | 28:37 | 1334:1440 |
7 | LKS Kłos Hilcus Olkusz | 16 | 22 | 24:37 | 1344:1395 |
8 | TKKF Pomet Razem Wołów | 16 | 20 | 24:40 | 1355:1467 |
9 | MKS Poręba | 16 | 18 | 17:46 | 1265:1475 |
punktacja
|