Ligi polskie>sezon 2023/2024>PlusLiga > runda zasadnicza
20. kolejka: 03-02-2024
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
02-02-2024 17:30 | Skra Bełchatów | AZS Olsztyn | 0:3 | 23:25, 20:25, 20:25 |
02-02-2024 20:30 | Stal Nysa | Norwid Częstochowa | 3:2 | 20:25, 26:24, 22:25, 25:22, 15:9 |
04-02-2024 14:45 | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Resovia Rzeszów | 0:3 | 17:25, 21:25, 24:26 |
03-02-2024 14:45 | Jastrzębski Węgiel | GKS Katowice | 3:1 | 23:25, 25:18, 25:20, 25:19 |
04-02-2024 17:30 | Warta Zawiercie | Czarni Radom | 3:0 | 25:19, 25:21, 25:20 |
03-02-2024 20:30 | Ślepsk Suwałki | Barkom Lwów | 0:3 | 23:25, 23:25, 21:25 |
04-02-2024 20:30 | Projekt Warszawa | Cuprum Lubin | 3:0 | 25:19, 25:17, 25:19 |
07-02-2024 17:30 | Trefl Gdańsk | LUK Lublin | 3:2 | 23:25, 24:26, 25:17, 25:23, 15:10 |
przejdź do kolejki: 19 | przejdź do kolejki: 21 |
tabela po 20. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | 20 | 54 | 56:14 | 1728:1442 |
2 | Projekt Warszawa | 20 | 50 | 53:16 | 1659:1443 |
3 | Aluron CMC Warta Zawiercie | 20 | 50 | 54:18 | 1745:1529 |
4 | Asseco Resovia Rzeszów | 20 | 41 | 50:28 | 1851:1730 |
5 | Trefl Gdańsk | 20 | 38 | 44:29 | 1712:1643 |
6 | BOGDANKA LUK Lublin | 20 | 35 | 46:36 | 1843:1802 |
7 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 20 | 29 | 37:36 | 1673:1681 |
8 | PSG Stal Nysa | 20 | 29 | 38:41 | 1735:1763 |
9 | Indykpol AZS Olsztyn | 20 | 28 | 37:40 | 1723:1742 |
10 | PGE GiEK Skra Bełchatów | 20 | 27 | 36:41 | 1748:1758 |
11 | Barkom-Każany Lwów | 20 | 22 | 31:46 | 1704:1849 |
12 | Ślepsk Malow Suwałki | 20 | 20 | 24:44 | 1489:1609 |
13 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | 20 | 18 | 26:50 | 1665:1793 |
14 | GKS Katowice | 20 | 15 | 24:50 | 1595:1742 |
15 | KGHM Cuprum Lubin | 20 | 15 | 24:50 | 1592:1725 |
16 | Enea Czarni Radom | 20 | 9 | 14:55 | 1449:1660 |
punktacja
|
19. kolejka: 27-01-2024
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
27-01-2024 14:45 | LUK Lublin | Skra Bełchatów | 3:0 | 25:17, 27:25, 25:19 |
30-01-2024 17:30 | Cuprum Lubin | Trefl Gdańsk | 3:2 | 25:21, 20:25, 21:25, 25:21, 15:10 |
27-01-2024 17:30 | Barkom Lwów | Projekt Warszawa | 0:3 | 17:25, 13:25, 19:25 |
29-01-2024 20:30 | Czarni Radom | Ślepsk Suwałki | 3:1 | 25:22, 23:25, 25:20, 25:20 |
28-01-2024 17:30 | GKS Katowice | Warta Zawiercie | 1:3 | 18:25, 26:24, 22:25, 23:25 |
28-01-2024 14:45 | Resovia Rzeszów | Jastrzębski Węgiel | 1:3 | 21:25, 25:22, 21:25, 14:25 |
01-03-2024 17:30 | Norwid Częstochowa | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 0:3 | 17:25, 21:25, 19:25 |
29-01-2024 17:30 | AZS Olsztyn | Stal Nysa | 2:3 | 25:16, 28:30, 22:25, 25:23, 10:15 |
przejdź do kolejki: 18 |
21. kolejka: 10-02-2024
gospodarz | gość | wynik | wyniki setów | |
---|---|---|---|---|
11-02-2024 17:30 | Trefl Gdańsk | Skra Bełchatów | 2:3 | 19:25, 21:25, 25:22, 27:25, 11:15 |
11-02-2024 14:45 | LUK Lublin | Projekt Warszawa | 3:1 | 25:19, 25:22, 20:25, 25:22 |
12-02-2024 20:30 | Cuprum Lubin | Ślepsk Suwałki | 3:1 | 25:23, 16:25, 25:23, 25:14 |
11-02-2024 20:30 | Barkom Lwów | Warta Zawiercie | 3:2 | 18:25, 27:25, 29:31, 25:19, 16:14 |
10-02-2024 17:30 | Czarni Radom | Jastrzębski Węgiel | 0:3 | 22:25, 20:25, 16:25 |
10-02-2024 20:30 | GKS Katowice | ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 3:0 | 25:10, 32:30, 25:19 |
10-02-2024 14:45 | Resovia Rzeszów | Stal Nysa | 3:1 | 25:13, 25:19, 17:25, 25:16 |
07-02-2024 20:30 | Norwid Częstochowa | AZS Olsztyn | 0:3 | 24:26, 22:25, 21:25 |
tabela po 27. kolejce
miejsce | drużyna | mecze | punkty | sety | małe punkty |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | 27 | 69 | 73:23 | 2339:1983 |
2 | Projekt Warszawa | 27 | 64 | 69:26 | 2270:2034 |
3 | Aluron CMC Warta Zawiercie | 27 | 64 | 72:30 | 2455:2188 |
4 | Asseco Resovia Rzeszów | 27 | 52 | 65:40 | 2466:2310 |
5 | BOGDANKA LUK Lublin | 27 | 49 | 61:47 | 2427:2371 |
6 | Trefl Gdańsk | 27 | 48 | 58:45 | 2365:2319 |
7 | PSG Stal Nysa | 27 | 40 | 53:54 | 2371:2397 |
8 | Indykpol AZS Olsztyn | 27 | 40 | 52:54 | 2362:2376 |
9 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | 27 | 39 | 49:49 | 2227:2237 |
10 | PGE GiEK Skra Bełchatów | 27 | 36 | 48:56 | 2360:2359 |
11 | Barkom-Każany Lwów | 27 | 36 | 47:55 | 2296:2415 |
12 | Ślepsk Malow Suwałki | 27 | 24 | 35:64 | 2116:2301 |
13 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | 27 | 24 | 34:68 | 2225:2401 |
14 | KGHM Cuprum Lubin | 27 | 23 | 37:67 | 2215:2391 |
15 | GKS Katowice | 27 | 22 | 36:67 | 2225:2398 |
16 | Enea Czarni Radom | 27 | 18 | 24:68 | 1949:2188 |
punktacja
|