Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2015/2016 > Puchar CEV (M) > 1/16-finalu

Europejskie puchary>sezon 2015/2016>Puchar CEV (M) > 1/16-finalu

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Abiant Lycurgus Groningen (NED) Gazprom-Jugra Surgut (RUS) 0:317:25, 22:25, 18:25
Tiikerit Kokkola (FIN) Arago de Sete (FRA)3:125:23, 18:25, 25:19, 25:20
Olympiakos Pireus (GRE) Parnu VK (EST)3:025:23, 25:17, 25:15
SCMU Craiova (ROU) Fatra Zlin (SVK) 2:326:28, 25:17, 25:22, 21:25, 13:15
Foinikas Syros (GRE) Topvolley Callant Antwerpia (BEL)3:025:9, 25:23, 25:20, 15:11
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) VaLePa Sastamala (FIN) 2:325:23, 23:25, 25:23, 22:25, 12:15
Lausanne UC (SUI) Landstede Zwolle (NED)3:221:25, 25:23, 26:24, 26:28, 15:10
Volei Municipal Zalau (ROU) Galatasaray Stambuł (TUR)3:122:25, 25:22, 25:16, 25:18, 15:11
Omonia Nikozja (CYP) Jastrzębski Węgiel (POL)3:025:0, 25:0, 25:0
walkower
CAI Teruel (ESP) VK Prievidza (SVK)3:025:14, 25:17, 34:32
Hurrikaani Loimaa (FIN) Posojilnica Aich/Dob (AUT)3:216:25, 25:19, 25:21, 22:25, 15:13
AS Cannes (FRA) Stroitel Mińsk (BLR)3:025:22, 25:18, 25:20
ASUL Lyon Volley SWD Düren (GER) 1:325:19, 20:25, 23:25, 23:25
Jihostroj České Budějovice (CZE) Draisma Dynamo Apeldoorn (NED)3:025:19, 25:19, 27:25
Mirad Prešov (SVK) Lokomotiv Charków (UKR)3:125:23, 25:22, 26:28, 25:17, 15:11
ČEZ Karlovarsko (CZE) Sir Safety Perugia (ITA) 1:325:20, 22:25, 19:25, 19:25
gospodarzgośćwynikwyniki setów
Gazprom-Jugra Surgut (RUS) Abiant Lycurgus Groningen (NED)3:026:24, 25:23, 25:20
Arago de Sete (FRA) Tiikerit Kokkola (FIN) 1:317:25, 23:25, 28:26, 22:25
Parnu VK (EST) Olympiakos Pireus (GRE) 1:325:20, 20:25, 30:32, 16:25
Fatra Zlin (SVK) SCMU Craiova (ROU) 0:319:25, 18:25, 22:25
Topvolley Callant Antwerpia (BEL) Foinikas Syros (GRE)3:126:28, 25:15, 25:18, 25:15
VaLePa Sastamala (FIN) Crvena Zvezda Belgrad (SRB)3:125:21, 25:22, 16:25, 25:18
Landstede Zwolle (NED) Lausanne UC (SUI) 0:322:25, 16:25, 18:25
Galatasaray Stambuł (TUR) Volei Municipal Zalau (ROU)3:122:25, 25:20, 25:13, 25:19
Jastrzębski Węgiel (POL) Omonia Nikozja (CYP) 0:30:25, 0:25, 0:25
walkower
VK Prievidza (SVK) CAI Teruel (ESP) 0:321:25, 20:25, 20:25
Posojilnica Aich/Dob (AUT) Hurrikaani Loimaa (FIN)3:125:22, 25:22, 21:25, 25:17
Stroitel Mińsk (BLR) AS Cannes (FRA) 0:316:25, 22:25, 14:25
SWD Düren (GER) ASUL Lyon Volley3:025:23, 25:18, 25:19
Draisma Dynamo Apeldoorn (NED) Jihostroj České Budějovice (CZE) 0:321:25, 23:25, 18:25
Lokomotiv Charków (UKR) Mirad Prešov (SVK)3:125:16, 21:25, 25:20, 26:24
Sir Safety Perugia (ITA) ČEZ Karlovarsko (CZE)3:025:21, 25:17, 25:21
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved