Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2011/2012 > Challenge Cup (M) > Runda II

Europejskie puchary>sezon 2011/2012>Challenge Cup (M) > Runda II

gospodarzgośćwynikwyniki setów
hotVolleys Wiedeń (AUT) Pokka - A.E. Karava (CYP) 0:310:25, 11:25, 22:25
Langhenkel Doetinchem (NED) Sampo Pielavesi (FIN) 2:325:19, 21:25, 25:18, 26:28, 10:15
Chemes Humenne (SVK) Rennes Volley 35 (FRA) 1:317:25, 23:25, 25:20, 20:25
Fonte Bastardo Azores (POR) evivo Duren (GER)3:025:20, 25:22, 26:24
Casa Modena (ITA) VC Strassen (LUX)3:025:16, 25:23, 25:15
Dukla Liberec (CZE) Volley Amriswill (SUI) 2:322:25, 25:19, 22:25, 25:22, 9:15
Radnicki Kragujevac (SRB) Prefaxis Menen (BEL)3:125:19, 26:24, 26:28, 25:20
Galatasaray Stambuł (TUR) Teuta Durres (ALB)3:025:11, 25:13, 25:17
Nea Salamina Famagusta (CYP) CVC Gabrovo (BUL)3:025:14, 25:16, 25:18
Olympiacos Pireus (GRE) Hapoel Kfar Saba (ISR)3:025:16, 25:15, 25:22
Hypo No Amstetten Vojvodina NS Seme Nowy Sad (SRB)3:125:22, 19:25, 29:27, 25:20
MOK Jedinstvo Brcko (BIH) Tomis Constanta (ROU) 1:320:25, 30:28, 11:25, 18:25
Chênois Genewa (SUI) Abiant Groningen (NED) 1:325:18, 17:25, 20:25, 21:25
Etta Oulu (FIN) Stroitiel Mińsk (BLR) 1:316:25, 23:25, 25:19, 12:25
Metallurg Żłobin (BLR) AZS Politechnika Warszawska 1:320:25, 25:20, 19:25, 19:25
Dinamo Krasnodar (RUS) Kommunalnik Grodno (BLR)3:125:17, 25:22, 21:25, 25:21
Pokka - A.E. Karava (CYP) hotVolleys Wiedeń (AUT)3:025:16, 25:17, 25:14
Sampo Pielavesi (FIN) Langhenkel Doetinchem (NED) 1:325:22, 17:25, 16:25, 20:25
Rennes Volley 35 (FRA) Chemes Humenne (SVK)3:025:15, 25:22, 25:21
evivo Duren (GER) Fonte Bastardo Azores (POR) 2:327:25, 19:25, 21:25, 25:19, 13:15
VC Strassen (LUX) Casa Modena (ITA)3:025:15, 30:28, 25:18, 0:5
Volley Amriswill (SUI) Dukla Liberec (CZE) 2:319:25, 22:25, 25:21, 26:24, 10:15
Prefaxis Menen (BEL) Radnicki Kragujevac (SRB)3:119:25, 25:21, 25:17, 25:18, 0:9
Teuta Durres (ALB) Galatasaray Stambuł (TUR) 0:313:25, 15:25, 14:25
CVC Gabrovo (BUL) Nea Salamina Famagusta (CYP) 2:325:20, 25:20, 23:25, 14:25, 12:15
Hapoel Kfar Saba (ISR) Olympiacos Pireus (GRE) 1:325:14, 21:25, 23:25, 20:25
Vojvodina NS Seme Nowy Sad (SRB) Hypo No Amstetten 2:327:29, 25:21, 25:20, 19:25, 13:15
Tomis Constanta (ROU) MOK Jedinstvo Brcko (BIH)3:025:17, 25:20, 25:17
Abiant Groningen (NED) Chênois Genewa (SUI)3:222:25, 25:15, 17:25, 25:23, 16:14
Stroitiel Mińsk (BLR) Etta Oulu (FIN)3:125:19, 25:16, 21:25, 25:19
AZS Politechnika Warszawska Metallurg Żłobin (BLR)3:227:25, 21:25, 21:25, 25:20, 15:12
Kommunalnik Grodno (BLR) Dinamo Krasnodar (RUS) 0:317:25, 17:25, 12:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved