Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2011/2012 > Challenge Cup (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2011/2012>Challenge Cup (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Dinamo Bukareszt (ROU) Dinamo Krasnodar (RUS) 0:314:25, 15:25, 19:25
Mladost Marina Kastela (CRO) AZS Politechnika Warszawska (POL) 0:319:25, 18:25, 27:29
Lokomotiv Charków (UKR) Volley Amriswill (SUI)3:025:18, 26:24, 25:11
Kakanj (BIH) Galatasaray Stambuł (TUR) 2:325:21, 17:25, 11:25, 25:23, 13:15
Stiinta-Explorari Baia Mare (ROU) Tomis Constanta (ROU) 1:325:23, 23:25, 22:25, 23:25
Anorthosis Famagusta (CYP) Nea Salamina Famagusta (CYP) 1:325:21, 22:25, 17:25, 23:25
Macabi Tel Aviv (ISR) VC Strassen (LUX)3:025:23, 25:19, 25:18
Olympiacos Pireus (GRE) Isku Volley Tampere (FIN)3:025:18, 25:22, 25:22
Rennes Volley 35 (FRA) Mladost Zagrzeb (CRO)3:025:15, 25:20, 25:22
Stroitiel Mińsk (BLR) Posojilnica AICH/DOB (AUT)3:225:16, 14:25, 14:25, 25:20, 15:13
Unicaja Almeria (ESP) Abiant Groningen (NED)3:025:17, 25:17, 25:22
Fonte Bastardo Azores (POR) Tytan AZS Częstochowa (POL) 0:322:25, 22:25, 25:27
Langhenkel Doetinchem (NED) Selver Tallinn (EST) 2:325:25, 24:26, 26:24, 25:14, 9:15
Hypo No Amstetten (AUT) Lausanne UC (SUI) 2:317:25, 17:25, 26:24, 25:21, 14:16
Calcit Kamnik (SLO) Prefaxis Menen (BEL) 1:322:25, 25:23, 22:25, 25:27
Lakkapää Rovaniemi (FIN) Pokka - A.E. Karava (CYP) 1:321:25, 19:25, 26:24, 17:25
Dinamo Krasnodar (RUS) Dinamo Bukareszt (ROU)3:222:25, 25:19, 25:19, 21:25, 15:10
AZS Politechnika Warszawska (POL) Mladost Marina Kastela (CRO)3:025:16, 25:17, 25:19
Volley Amriswill (SUI) Lokomotiv Charków (UKR) 0:314:25, 19:25, 23:25
Galatasaray Stambuł (TUR) Kakanj (BIH)3:025:20, 25:19, 25:20
Tomis Constanta (ROU) Stiinta-Explorari Baia Mare (ROU)3:025:19, 25:20, 26:24
Nea Salamina Famagusta (CYP) Anorthosis Famagusta (CYP)3:025:18, 32:30, 27:25
VC Strassen (LUX) Macabi Tel Aviv (ISR) 1:325:17, 37:39, 15:25, 16:25
Isku Volley Tampere (FIN) Olympiacos Pireus (GRE) 0:323:25, 21:25, 18:25
Mladost Zagrzeb (CRO) Rennes Volley 35 (FRA) 1:319:25, 25:22, 20:25, 23:25
Posojilnica AICH/DOB (AUT) Stroitiel Mińsk (BLR) 0:324:26, 21:25, 23:25
Abiant Groningen (NED) Unicaja Almeria (ESP) 2:325:21, 27:25, 23:25, 23:25, 12:15
Tytan AZS Częstochowa (POL) Fonte Bastardo Azores (POR)3:121:25, 25:17, 25:23, 25:23
Selver Tallinn (EST) Langhenkel Doetinchem (NED) 0:323:25, 23:25, 19:25, 0:13
Lausanne UC (SUI) Hypo No Amstetten (AUT)3:225:20, 22:25, 21:25, 25:22, 15:12
Prefaxis Menen (BEL) Calcit Kamnik (SLO)3:025:22, 25:15, 25:15
Pokka - A.E. Karava (CYP) Lakkapää Rovaniemi (FIN)3:219:25, 25:15, 25:27, 25:16, 15:12
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved