Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2010/2011 > Challenge Cup (K) > Runda II

Europejskie puchary>sezon 2010/2011>Challenge Cup (K) > Runda II

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Sliedrecht Sport (NED) Sparkasse Hartberg (AUT)3:025:16, 25:13, 25:16
Oxidoc Palma Mallorca (ESP) Sm'AESCH Pffefingen (SUI)3:026:24, 25:19, 25:20
ZOK Rijeka (CRO) Schweriner SC (GER) 0:321:25, 23:25, 21:25
Engelholm VS (SWE) Nova Branik Maribor (SLO) 1:317:25, 25:16, 17:25, 27:29
Doprastav Bratysława (SVK) Evreux VB (FRA) 0:317:25, 16:25, 23:25
Dauphines Charleroi (BEL) Cluba Kairos Ponta Delgada (POR)3:025:15, 25:19, 25:12
AEL Limassol (CYP) CSKA Sofia (BUL) 2:326:24, 25:20, 16:25, 16:25, 12:15
Kanti Schaffhausen (SUI) GAT Solutions Senica (SVK)3:120:25, 25:17, 25:17, 25:15
Igtisadchi Baku (AZE) Sparkasse Klagenfurt (AUT)3:025:10, 25:4, 25:11
TVC Amstelveen (NED) VDK Gent Dames (BEL) 2:327:29, 25:20, 16:25, 25:19, 5:15
Iraklis Saloniki (GRE) VC Wiesbaden (GER) 0:316:25, 14:25, 21:25
Chimik Jużny Odessa (UKR) Kommunalnik Mogilew (BLR)3:025:19, 25:19, 25:21
Omiczka Omsk (RUS) Lokomotiv Baku (AZE)3:225:22, 20:25, 20:25, 25:21, 15:10
Apollon Limassol (CYP) Dinamo Azotara Pancevo (SRB)3:225:27, 23:25, 25:18, 25:18, 15:5
Slavia Bratysława (SVK) SCMU Craiova (ROU)3:125:23, 17:25, 25:19, 25:16
Azerrail Baku (AZE) AO Markopoulo Revoil (GRE)3:025:20, 25:11, 25:14
Sparkasse Hartberg (AUT) Sliedrecht Sport (NED) 0:318:25, 13:25, 16:25
Sm'AESCH Pffefingen (SUI) Oxidoc Palma Mallorca (ESP)3:025:18, 25:19, 25:22, 0:15
Schweriner SC (GER) ZOK Rijeka (CRO)3:026:24, 25:20, 25:14
Nova Branik Maribor (SLO) Engelholm VS (SWE)3:127:25, 25:15, 22:25, 25:13
Evreux VB (FRA) Doprastav Bratysława (SVK)3:025:17, 25:23, 25:16
Cluba Kairos Ponta Delgada (POR) Dauphines Charleroi (BEL) 1:311:25, 25:18, 20:25, 17:25
CSKA Sofia (BUL) AEL Limassol (CYP)3:025:23, 25:19, 25:23
GAT Solutions Senica (SVK) Kanti Schaffhausen (SUI) 1:325:27, 26:24, 12:25, 25:27
Sparkasse Klagenfurt (AUT) Igtisadchi Baku (AZE) 0:39:25, 19:25, 22:25
VDK Gent Dames (BEL) TVC Amstelveen (NED)3:122:25, 25:22, 25:20, 25:23
VC Wiesbaden (GER) Iraklis Saloniki (GRE)3:026:24, 25:17, 25:15
Kommunalnik Mogilew (BLR) Chimik Jużny Odessa (UKR)3:119:25, 25:22, 25:22, 25:14, 0:15
Lokomotiv Baku (AZE) Omiczka Omsk (RUS)3:025:16, 25:23, 26:24, 0:14
Dinamo Azotara Pancevo (SRB) Apollon Limassol (CYP) 2:317:25, 25:15, 25:20, 22:25, 9:15
SCMU Craiova (ROU) Slavia Bratysława (SVK)3:026:24, 25:18, 25:21, 0:15
AO Markopoulo Revoil (GRE) Azerrail Baku (AZE) 0:312:25, 20:25, 15:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved