Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2010/2011 > Challenge Cup (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2010/2011>Challenge Cup (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Stiinta Bacau (ROU) Evreux VB (FRA)3:025:18, 25:18, 25:12
Kralovo Pole Brno (CZE) CSKA Sofia (BUL)3:025:16, 25:19, 25:13
Minczanka Mińsk (BLR) Dauphines Charleroi (BEL) 0:324:26, 15:25, 23:25
A. Linz-Steg (AUT) Lokomotiv Baku (AZE) 0:315:25, 11:25, 10:25
GCB Centrostal Bydgoszcz (POL) Apollon Limassol (CYP) 0:30:25, 0:25, 0:25
Vizura Belgrad (SRB) VDK Gent Dames (BEL)3:227:29, 25:17, 26:24, 22:25, 15:9
wolny los Schweriner SC (GER)
Anorthosis Famagusta (CYP) Kanti Schaffhausen (SUI) 0:321:25, 16:25, 28:30
LP Salo (FIN) Sliedrecht Sport (NED)3:025:15, 25:23, 27:25
PND Weert (NED) Chimik Jużny Odessa (UKR)3:025:23, 25:22, 25:20
Tirana (ALB) Slavia Bratysława (SVK) 0:320:25, 22:25, 17:25
Mladost Zagrzeb (CRO) Oxidoc Palma Mallorca (ESP) 2:325:20, 25:19, 12:25, 19:25, 7:15
Asterix Kieldrecht (BEL) VC Wiesbaden (GER)3:119:25, 25:17, 25:18, 26:24
Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS) Nova Branik Maribor (SLO)3:025:15, 25:14, 25:8
Igtisadchi Baku (AZE) Tent Obrenovac (SRB)3:025:15, 25:15, 25:15
Azerrail Baku (AZE) Olympiacos Pireus (GRE)3:025:7, 25:15, 25:13
Evreux VB (FRA) Stiinta Bacau (ROU) 0:323:25, 21:25, 14:25
Igtisadchi Baku (AZE) Tent Obrenovac (SRB)3:025:22, 25:16, 25:14
CSKA Sofia (BUL) Kralovo Pole Brno (CZE) 2:325:19, 22:25, 14:25, 25:23, 12:15
Dauphines Charleroi (BEL) Minczanka Mińsk (BLR)3:125:21, 25:23, 17:25, 25:23
Lokomotiv Baku (AZE) A. Linz-Steg (AUT)3:025:8, 25:9, 25:12
Apollon Limassol (CYP) GCB Centrostal Bydgoszcz (POL)3:025:0, 25:0, 25:0
VDK Gent Dames (BEL) Vizura Belgrad (SRB)3:025:17, 26:24, 25:15, 0:11
Schweriner SC (GER) wolny los
Kanti Schaffhausen (SUI) Anorthosis Famagusta (CYP)3:025:17, 25:22, 25:12
Sliedrecht Sport (NED) LP Salo (FIN)3:125:23, 25:22, 11:25, 25:11, 0:15
Chimik Jużny Odessa (UKR) PND Weert (NED)3:225:22, 22:25, 25:13, 20:25, 15:11
Azerrail Baku (AZE) Olympiacos Pireus (GRE)3:025:14, 25:11, 25:20
Slavia Bratysława (SVK) Tirana (ALB)3:125:20, 19:25, 25:18, 26:24
Oxidoc Palma Mallorca (ESP) Mladost Zagrzeb (CRO)3:025:20, 25:19, 25:15
VC Wiesbaden (GER) Asterix Kieldrecht (BEL) 1:320:25, 24:26, 25:14, 20:25
Nova Branik Maribor (SLO) Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS) 1:325:23, 21:25, 15:25, 21:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved