Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2009/2010 > Puchar CEV (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2009/2010>Puchar CEV (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Iskra Odincowo (RUS) Anorthosis Famagusta (CYP)3:025:18, 25:18, 25:16
Fakieł Nowy Urengoj (RUS) Salonit Anhovo Kanal (SLO)3:025:13, 25:16, 25:10
Tomis Konstanta (ROU) Montpellier Volley (FRA)3:034:32, 25:22, 25:15
AZS Częstochowa (POL) Generali Haching (GER)3:125:22, 25:20, 23:25, 25:15
E.A. Patron (GRE) Perungan Pojat Rovaniemi (FIN)3:025:20, 25:19, 25:21
wolny los Dynamo Apeldoorn (NED)
aon hotVolleys Wiedeń (AUT) Kometa Kaposvar (HUN)3:125:15, 24:26, 25:23, 25:14
Iraklis Saloniki (GRE) Euphony Asse-Lennik (BEL)3:025:21, 25:22, 25:18
Portol Palma Majorka (ESP) MOK Zagrzeb (CRO)3:025:0, 25:0, 25:0
Isku Tampere (FIN) Arkas Izmir (TUR) 1:318:25, 22:25, 26:24, 23:25
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) PNV Waasland Kruibeke (BEL)3:025:16, 26:24, 25:22
Marchiol Vodi Prvacina (SLO) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) 1:322:25, 25:22, 15:25, 23:25
Tourcoing Lille Métropole (FRA) Lausanne UC (SUI)3:025:16, 25:15, 25:15
Dynamo Bukareszt (ROU) Buducnost Podgorica (MNE) 1:320:25, 25:21, 19:25, 17:25
Dukla Liberec (CZE) Selver Tallinn (EST) 0:319:25, 18:25, 14:25
Volley Amirswil (SUI) Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA) 0:322:25, 15:25, 21:25
Anorthosis Famagusta (CYP) Iskra Odincowo (RUS) 0:319:25, 21:25, 22:25
Salonit Anhovo Kanal (SLO) Fakieł Nowy Urengoj (RUS) 0:313:25, 23:25, 18:25
Montpellier Volley (FRA) Tomis Konstanta (ROU)3:025:17, 25:16, 27:25, 0:15
Generali Haching (GER) AZS Częstochowa (POL)3:122:25, 25:18, 25:13, 25:23, 0:15
Perungan Pojat Rovaniemi (FIN) E.A. Patron (GRE) 0:313:25, 23:25, 18:25
Dynamo Apeldoorn (NED) wolny los
Kometa Kaposvar (HUN) aon hotVolleys Wiedeń (AUT)3:225:22, 19:25, 17:25, 25:18, 15:12
Euphony Asse-Lennik (BEL) Iraklis Saloniki (GRE)3:125:19, 25:23, 20:25, 25:10
MOK Zagrzeb (CRO) Portol Palma Majorka (ESP) 0:30:25, 0:25, 0:25
Arkas Izmir (TUR) Isku Tampere (FIN)3:025:16, 25:19, 25:21
PNV Waasland Kruibeke (BEL) Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 2:328:26, 24:26, 11:25, 31:29, 10:15
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) Marchiol Vodi Prvacina (SLO)3:025:19, 25:15, 25:23
Lausanne UC (SUI) Tourcoing Lille Métropole (FRA) 1:325:23, 16:25, 21:25, 17:25
Buducnost Podgorica (MNE) Dynamo Bukareszt (ROU)3:025:22, 25:20, 25:23
Selver Tallinn (EST) Dukla Liberec (CZE)3:125:18, 25:23, 22:25, 25:19
Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA) Volley Amirswil (SUI)3:125:21, 21:25, 25:21, 25:23
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved