Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2009/2010 > Challenge Cup (M) > Runda II

Europejskie puchary>sezon 2009/2010>Challenge Cup (M) > Runda II

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Tenerife Sur (ESP) Ribnica Kraljevo (SRB) 1:323:25, 25:23, 19:25, 23:25
Chemes Humenne (SVK) Metallurg-Bela Mogilew (BLR)3:125:22, 23:25, 25:21, 25:22
Astec Triglav Kranj (SLO) AB Groningen/Lycurgus (NED) 1:325:21, 19:25, 28:30, 19:25
Studenti Tirana (ALB) Stade Poitevin Poitiers (FRA) 0:320:25, 15:25, 20:25
Sparkasse Hartberg (AUT) SCC Berlin (GER) 0:319:25, 20:25, 12:25
Seat Volley Nafels (SUI) Argex Duvel Puurs (BEL) 0:323:25, 23:25, 21:25
Posojilnica AICH/DOB (AUT) Stiinta Explorari Baia Mare (ROU)3:025:18, 25:16, 25:22
Orion Doetinchem (NED) Halkbank Ankara (TUR)3:025:16, 30:28, 25:15
Omonia Nicosia (CYP) Sutjeska Ina Niksic (MNE)3:025:17, 25:12, 25:13
Metallurg Żłobin (BLR) Perugia Volley (ITA) 1:321:25, 16:25, 27:25, 22:25
Mladost Zagrzeb (CRO) Chênois Genewa (SUI)3:025:13, 25:20, 25:14
Foinikas Syros (GRE) Azerneft Baku (AZE)3:221:25, 25:16, 25:19, 20:25, 19:17
Marek Dupnica (BUL) Lokomotiv Charków (UKR) 0:316:25, 22:25, 20:25
OK Kakanj (BIH) NIS Vojvodina Nowy Sad (SRB)3:116:25, 25:16, 25:22, 25:22
Maccabi Tel-Aviv (ISR) Ziraat Bankasi Ankara (TUR) 0:317:25, 14:25, 20:25
Pafiakos Pafos (CYP) Remat Zalau (ROU) 0:318:25, 22:25, 16:25
Ribnica Kraljevo (SRB) Tenerife Sur (ESP)3:225:23, 23:25, 22:25, 31:29, 15:12
Metallurg-Bela Mogilew (BLR) Chemes Humenne (SVK) 2:325:23, 25:20, 16:25, 24:26, 13:15
AB Groningen/Lycurgus (NED) Astec Triglav Kranj (SLO) 2:325:21, 25:21, 21:25, 22:25, 14:16
Stade Poitevin Poitiers (FRA) Studenti Tirana (ALB)3:025:16, 25:15, 25:18
SCC Berlin (GER) Sparkasse Hartberg (AUT)3:025:21, 25:15, 25:9
Argex Duvel Puurs (BEL) Seat Volley Nafels (SUI)3:125:20, 24:26, 25:22, 25:21
Stiinta Explorari Baia Mare (ROU) Posojilnica AICH/DOB (AUT) 0:321:25, 15:25, 21:25
Halkbank Ankara (TUR) Orion Doetinchem (NED)3:025:20, 25:23, 25:22, 0:15
Sutjeska Ina Niksic (MNE) Omonia Nicosia (CYP) 0:317:25, 18:25, 23:25
Perugia Volley (ITA) Metallurg Żłobin (BLR)3:025:14, 25:17, 25:17
Chênois Genewa (SUI) Mladost Zagrzeb (CRO) 2:320:25, 25:20, 22:25, 25:23, 11:15
Azerneft Baku (AZE) Foinikas Syros (GRE)3:125:20, 25:23, 19:25, 25:14
Lokomotiv Charków (UKR) Marek Dupnica (BUL)3:025:19, 29:27, 25:21
NIS Vojvodina Nowy Sad (SRB) OK Kakanj (BIH)3:122:25, 25:13, 25:18, 25:20, 0:15
Ziraat Bankasi Ankara (TUR) Maccabi Tel-Aviv (ISR)3:025:23, 25:21, 25:19
Remat Zalau (ROU) Pafiakos Pafos (CYP)3:225:21, 18:25, 22:25, 25:18, 15:5
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved