Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2009/2010 > Challenge Cup (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2009/2010>Challenge Cup (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Dukla Liberec (CZE) Orion Doetinchem (NED) 2:325:19, 15:25, 25:22, 16:25, 10:15
PNV Waasland Kruibeke (BEL) Remat Zalau (ROU) 1:325:21, 29:25, 23:25, 23:25
Dynamo Bukareszt (ROU) Chemes Humenne (SVK) 2:317:25, 25:22, 25:17, 24:26, 11:15
Salonit Anhovo Kanal (SLO) Stade Poitevin Poitiers (FRA) 2:317:25, 25:22, 25:17, 24:26, 11:15
Perungan Pojat Rovaniemi (FIN) Lokomotiv Charków (UKR) 1:312:25, 25:22, 18:25, 19:25
Volley Amirswil (SUI) Azerneft Baku (AZE)3:132:34, 25:20, 25:23, 25:20
wolny los Mladost Zagrzeb (CRO)
Marchiol Vodi Prvacina (SLO) AB Groningen/Lycurgus (NED)3:025:19, 25:22, 25:18
Lausanne UC (SUI) SCC Berlin (GER) 0:317:25, 17:25, 16:25
Tomis Konstanta (ROU) Ribnica Kraljevo (SRB) 1:325:17, 20:25, 26:28, 24:26
Generali Haching (GER) Ziraat Bankasi Ankara (TUR) 1:325:18, 31:33, 20:25, 23:25
wolny los Argex Duvel Puurs (BEL)
Kometa Kaposvar (HUN) OK Kakanj (BIH) 1:325:20, 16:25, 23:25, 22:25
Anorthosis Famagusta (CYP) Perugia Volley (ITA) 0:319:25, 21:25, 29:31
Euphony Asse-Lennik (BEL) Omonia Nicosia (CYP)3:025:15, 25:17, 25:17
Isku Tampere (FIN) Posojilnica AICH/DOB (AUT) 0:316:25, 16:25, 21:25
Orion Doetinchem (NED) Dukla Liberec (CZE) 1:321:25, 25:21, 23:25, 22:25
Remat Zalau (ROU) PNV Waasland Kruibeke (BEL)3:121:25, 25:21, 25:21, 25:13
Chemes Humenne (SVK) Dynamo Bukareszt (ROU) 2:325:17, 18:25, 22:25, 25:19, 17:19
Stade Poitevin Poitiers (FRA) Salonit Anhovo Kanal (SLO)3:025:14, 25:13, 25:21
Lokomotiv Charków (UKR) Perungan Pojat Rovaniemi (FIN)3:025:19, 25:20, 25:21
Azerneft Baku (AZE) Volley Amirswil (SUI) 2:321:25, 25:14, 16:25, 25:16, 9:15
Mladost Zagrzeb (CRO) wolny los
AB Groningen/Lycurgus (NED) Marchiol Vodi Prvacina (SLO)3:222:25, 25:23, 17:25, 25:23, 15:10
SCC Berlin (GER) Lausanne UC (SUI)3:025:19, 25:11, 25:15
Ribnica Kraljevo (SRB) Tomis Konstanta (ROU)3:220:25, 25:22, 19:25, 25:19, 15:11
Ziraat Bankasi Ankara (TUR) Generali Haching (GER)3:118:25, 25:17, 25:20, 25:18
Argex Duvel Puurs (BEL) wolny los
OK Kakanj (BIH) Kometa Kaposvar (HUN) 1:322:25, 25:21, 21:25, 23:25, 15:11
Perugia Volley (ITA) Anorthosis Famagusta (CYP)3:025:21, 32:30, 25:20
Omonia Nicosia (CYP) Euphony Asse-Lennik (BEL)3:130:28, 21:25, 25:18, 25:19
Posojilnica AICH/DOB (AUT) Isku Tampere (FIN)3:126:28, 25:17, 31:29, 25:17
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved