Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2007/2008 > Puchar Challenge (M) > II runda

Europejskie puchary>sezon 2007/2008>Puchar Challenge (M) > II runda

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Asseco Resovia SSA RZESZOW Lase-R RIGA3:025:18, 25:20, 25:19
VCM LPS PIATRA NEAMT Salonit Anhovo KANAL3:025:22, 26:24, 25:19
Jedinstvo BIJELO POLJE Pafiakos PAFOS 0:314:25, 20:25, 15:25
Generali Haching UNTERHACHING Posojilnica AICH/DOB3:125:17, 25:21, 23:25, 25:18
Pallavolo MODENA Lokomotiv KHARKIV3:125:13, 25:18, 22:25, 25:20
SCC BERLIN DOC Stap Orion DOETINCHEM3:125:20, 25:23, 27:29, 25:22
Piivolley SALO Metallurg-Bela MOGILEV3:025:19, 26:24, 25:17
Steaua BUCURESTI Aquacare HALEN 1:320:25, 25:16, 22:25, 26:28
Universidad GRANADA Isku TAMPERE 0:324:26, 21:25, 29:31
VKP BRATISLAVA LAUSANNE UC 0:318:25, 24:26, 22:25
Fenerbahce ISTANBUL Halkbank ANKARA 2:322:25, 25:18, 16:25, 25:14, 12:15
Anorthosis FAMAGUSTA Lokomotiv-Izumrud EKATERINBURG 0:319:25, 19:25, 22:25
BEAUVAIS Oise GVC GOMEL3:025:18, 25:20, 25:19
OK VARAZDIN Crvena Zvezda BEOGRAD3:223:25, 25:18, 25:18, 20:25, 15:11
VK OPAVA Lukoil Neftohimik BURGAS3:129:27, 17:25, 25:15, 25:16
Selver TALLINN GS LAMIA3:025:23, 25:15, 25:20
Lase-R RIGA Asseco Resovia SSA RZESZOW3:221:25, 25:22, 30:28, 29:31, 19:17, 0:15
Salonit Anhovo KANAL VCM LPS PIATRA NEAMT 2:328:30, 25:16, 24:26, 25:14, 13:15
Pafiakos PAFOS Jedinstvo BIJELO POLJE3:025:16, 25:15, 25:16
Posojilnica AICH/DOB Generali Haching UNTERHACHING3:125:18, 28:26, 23:25, 25:21, 0:14
Lokomotiv KHARKIV Pallavolo MODENA3:124:26, 25:19, 25:22, 27:25, 0:19
DOC Stap Orion DOETINCHEM SCC BERLIN 1:326:24, 18:25, 24:26, 22:25
Metallurg-Bela MOGILEV Piivolley SALO3:225:22, 25:27, 25:19, 21:25, 15:12, 0:9
Aquacare HALEN Steaua BUCURESTI3:025:14, 25:17, 25:20
Isku TAMPERE Universidad GRANADA 0:323:25, 21:25, 15:25, 0:13
LAUSANNE UC VKP BRATISLAVA3:225:22, 22:25, 25:23, 19:25, 15:13
Halkbank ANKARA Fenerbahce ISTANBUL3:025:16, 25:21, 25:23
Lokomotiv-Izumrud EKATERINBURG Anorthosis FAMAGUSTA3:025:20, 25:19, 25:23
GVC GOMEL BEAUVAIS Oise 0:323:25, 24:26, 25:27
Crvena Zvezda BEOGRAD OK VARAZDIN3:120:25, 25:22, 25:23, 25:11, 0:15
Lukoil Neftohimik BURGAS VK OPAVA3:025:22, 25:17, 25:20, 0:11
GS LAMIA Selver TALLINN 2:326:24, 25:14, 22:25, 21:25, 13:15
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved