Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2007/2008 > Puchar CEV (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2007/2008>Puchar CEV (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Scavolini Pesaro (ITA) CS Madeira (POR)3:025:22, 25:12, 25:14
AMVJ Amstelveen (NED) Ribeirense Pico (POR)3:025:20, 25:12, 25:17
Metal Galati (ROM) Dinamo Bukareszt (ROM)3:122:25, 25:21, 25:17, 25:22
Universidad Burgos (ESP) Aluprof Bielsko-Biała (POL) 0:319:25, 23:25, 17:25
Samorodok Habarowsk (RUS) VDK Gent Dames (BEL)3:025:12, 30:28, 25:16
AEK Larnaca (CYP) Jinestra Odessa (UKR) 1:38:25, 19:25, 25:21, 20:25
Minchanka Mińsk (BLR) Volley 80 Petange (LUX)3:025:0, 25:0, 25:0
Centrostal Bydgoszcz (POL) Karsiyaka Izmir (TUR)3:025:12, 25:14, 25:14
Pivovara Osijek (CRO) VFM Franches-Montagnes (SUI)3:025:15, 25:20, 25:18
Panathinaikos Ateny (GRE) Crvena Zvezda Belgrad (SRB)3:125:17, 25:19, 26:28, 27:25
Zeiler Koniz (SUI) Sparkasse Klagenfurt (AUT)3:025:19, 25:17, 25:16
Holte IF (DEN) CV Albacete (ESP) 0:311:25, 12:25, 17:25
PlantinaLonga Lichtenvoorde (NED) Atlant Baranowicze (BLR)3:210:25, 25:15, 19:25, 25:22, 15:9
Hit Nova Gorica (SLO) Rabita Baku (AZE)3:025:16, 26:24, 25:18
Asterix Kieldrecht (BEL) Mladost Zagrzeb (CRO)3:025:15, 25:21, 25:17
Rocheville Le Cannet (FRA) USSP Albi (FRA)3:125:18, 25:18, 23:25, 25:21
CS Madeira (POR) Scavolini Pesaro (ITA) 0:316:25, 18:25, 22:25
Ribeirense Pico (POR) AMVJ Amstelveen (NED) 1:322:25, 19:25, 25:22, 26:28
Dinamo Bukareszt (ROM) Metal Galati (ROM)3:025:21, 25:15, 25:14
Aluprof Bielsko-Biała (POL) Universidad Burgos (ESP)3:025:22, 25:16, 25:16
VDK Gent Dames (BEL) Samorodok Habarowsk (RUS) 0:321:25, 18:25, 24:26
Jinestra Odessa (UKR) AEK Larnaca (CYP)3:025:5, 25:12, 25:11
Volley 80 Petange (LUX) Minchanka Mińsk (BLR) 0:30:25, 0:25, 0:25
Karsiyaka Izmir (TUR) Centrostal Bydgoszcz (POL) 1:324:26, 25:23, 28:30, 9:25
VFM Franches-Montagnes (SUI) Pivovara Osijek (CRO) 1:315:25, 23:25, 25:22, 16:25
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) Panathinaikos Ateny (GRE)3:122:25, 25:22, 25:12, 26:24
Sparkasse Klagenfurt (AUT) Zeiler Koniz (SUI) 1:333:31, 13:25, 10:25, 27:29
CV Albacete (ESP) Holte IF (DEN)3:025:10, 25:13, 25:18
Atlant Baranowicze (BLR) PlantinaLonga Lichtenvoorde (NED)3:123:25, 25:14, 25:20, 33:31
Rabita Baku (AZE) Hit Nova Gorica (SLO) 2:325:19, 25:22, 16:25, 18:25, 7:15
Mladost Zagrzeb (CRO) Asterix Kieldrecht (BEL) 1:315:25, 25:21, 22:25, 21:25
USSP Albi (FRA) Rocheville Le Cannet (FRA) 1:327:29, 17:25, 30:28, 22:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved