Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza

3. kolejka: 03-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
04-11-2019 17:30 Projekt Warszawa Ślepsk Suwałki3:125:19, 26:24, 20:25, 25:23
03-11-2019 14:45 Jastrzębski Węgiel ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:323:25, 21:25, 20:25
03-11-2019 20:30 Aluron Virtu Zawiercie MKS Będzin3:120:25, 25:19, 25:23, 25:19
04-11-2019 20:30 Czarni Radom BKS Visła Bydgoszcz3:221:25, 25:17, 23:25, 25:19, 17:15
02-11-2019 17:30 Skra Bełchatów Cuprum Lubin 2:314:25, 25:16, 20:25, 25:23, 12:15
02-11-2019 14:45 Resovia Rzeszów AZS Olsztyn 1:320:25, 20:25, 25:21, 19:25
02-11-2019 20:30 GKS Katowice Trefl Gdańsk 2:323:25, 25:21, 25:27, 25:15, 11:15
 przejdź do kolejki: 2przejdź do kolejki: 4

tabela po 3. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle399:1253:226
2Projekt Warszawa399:2264:237
3Aluron Virtu CMC Zawiercie389:4303:278
4Jastrzębski Węgiel366:3214:184
5PGE Skra Bełchatów368:6302:296
6Indykpol AZS Olsztyn357:6284:278
7Trefl Gdańsk357:6284:285
8GKS Katowice347:8322:314
9Cerrad Czarni Radom336:8284:299
10MKS Ślepsk Malow Suwałki335:7279:274
11Cuprum Lubin335:8260:280
12Asseco Resovia Rzeszów314:9267:300
13BKS Visła Bydgoszcz312:9217:261
14MKS Będzin302:9247:268
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

2. kolejka: 30-10-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
30-10-2019 17:30 Resovia Rzeszów Ślepsk Suwałki 1:325:23, 17:25, 16:25, 22:25
30-10-2019 18:00 Skra Bełchatów GKS Katowice3:219:25, 26:24, 22:25, 25:19, 16:14
30-10-2019 18:30 Trefl Gdańsk Czarni Radom3:125:13, 21:25, 25:19, 25:21
30-10-2019 20:30 Aluron Virtu Zawiercie AZS Olsztyn3:125:16, 24:26, 25:21, 25:23
30-10-2019 18:00 Jastrzębski Węgiel Cuprum Lubin3:025:20, 25:23, 25:7
30-10-2019 18:00 BKS Visła Bydgoszcz Projekt Warszawa 0:321:25, 23:25, 13:25
30-10-2019 18:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle MKS Będzin3:027:25, 25:21, 28:26
 przejdź do kolejki: 1

4. kolejka: 09-11-2019

gospodarzgośćwynikwyniki setów
17-12-2019 Ślepsk Suwałki Trefl Gdańsk
08-11-2019 20:30 AZS Olsztyn GKS Katowice3:225:20, 25:22, 18:25, 20:25, 15:9
09-11-2019 20:30 Cuprum Lubin Resovia Rzeszów 1:325:19, 18:25, 15:25, 21:25
10-11-2019 14:45 Czarni Radom MKS Będzin3:025:22, 25:21, 25:22
10-11-2019 20:00 BKS Visła Bydgoszcz Skra Bełchatów 0:319:25, 15:25, 27:29
09-11-2019 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Aluron Virtu Zawiercie3:123:25, 25:22, 27:25, 25:23
09-11-2019 17:30 Jastrzębski Węgiel Projekt Warszawa 0:321:25, 15:25, 20:25

tabela po 13. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Projekt Warszawa41212:2339:293
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle41212:2353:321
3Indykpol AZS Olsztyn51013:8469:453
4PGE Skra Bełchatów4911:6381:357
5Jastrzębski Węgiel699:9419:404
6Aluron Virtu CMC Zawiercie4810:7398:378
7Asseco Resovia Rzeszów5710:10436:440
8Cerrad Czarni Radom469:8359:364
9Trefl Gdańsk357:6284:285
10GKS Katowice459:11423:417
11MKS Ślepsk Malow Suwałki335:7279:274
12Cuprum Lubin436:11339:374
13BKS Visła Bydgoszcz512:15339:415
14MKS Będzin502:15375:418
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved