Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki

Ligi polskie>sezon 2019/2020>PlusLiga > runda zasadnicza


O miejscu w tabeli decydują kolejno: 
zdobyte punkty, liczba wygranych meczów, stosunek setów wygranych do przegranych, stosunek małych punktów zdobytych do straconych, bezpośredni mecz między drużynami.
Play-off: Zespoły z miejsc 1-8 zagrają w play-off do 2 zwycięstw( 1-8; 2-7; 3-6; 4-5). Finały i mecze o 3. miejsce do 3 zwycięstw.

Mecze o miejsca 9-12: Zespoły z miejsc 9-10 i 11-12 zagrają dwumecz o miejsca 9-10  i 11-12. (w przypadku wyniku 1:1, o zwycięstwie zdecyduje „złoty set”)
Miejsce 13: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 13, miejscu, zostanie na nim sklasyfikowana na koniec sezonu
Spadek z ligi: Zespół, który zakończy rundę zasadniczą na 14. miejscu, opuszcza PlusLigę i w sezonie 2020/21 zagra w I lidze.

23. kolejka: 07-03-2020

gospodarzgośćwynik
07-03-2020 BKS Visła Bydgoszcz Ślepsk Suwałki
07-03-2020 Cuprum Lubin MKS Będzin
07-03-2020 AZS Olsztyn ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
07-03-2020 Trefl Gdańsk Verva Warszawa
06-03-2020 20:30 GKS Katowice Jastrzębski Węgiel
07-03-2020 Aluron Virtu Zawiercie Resovia Rzeszów
06-03-2020 17:30 Skra Bełchatów Czarni Radom
 przejdź do kolejki: 22przejdź do kolejki: 24

tabela po 23. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa194853:161637:1478
2PGE Skra Bełchatów194852:181671:1495
3Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle194752:191698:1561
4Jastrzębski Węgiel193944:271658:1491
5Trefl Gdańsk182837:331611:1584
6GKS Katowice192842:441892:1870
7Aluron Virtu CMC Zawiercie192330:411583:1642
8MKS Ślepsk Malow Suwałki192231:441678:1712
9Cerrad Enea Czarni Radom182232:411602:1661
10Cuprum Lubin202129:451567:1690
11Asseco Resovia Rzeszów192131:451613:1706
12Indykpol AZS Olsztyn182032:421638:1688
13MKS Będzin191829:461680:1742
14BKS Visła Bydgoszcz191122:551572:1780
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt

22. kolejka: 29-02-2020

gospodarzgośćwynik
28-02-2020 20:30 Ślepsk Suwałki Czarni Radom
01-03-2020 14:45 Aluron Virtu Zawiercie Skra Bełchatów
29-02-2020 17:30 Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów
29-02-2020 20:30 Verva Warszawa GKS Katowice
29-02-2020 14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Trefl Gdańsk
03-03-2020 20:30 MKS Będzin AZS Olsztyn
01-03-2020 20:30 BKS Visła Bydgoszcz Cuprum Lubin
 przejdź do kolejki: 21

24. kolejka: 14-03-2020

gospodarzgośćwynikwyniki setów
09-02-2020 14:45 Ślepsk Suwałki Skra Bełchatów3:116:25, 25:22, 25:21, 28:26
10-02-2020 20:30 Czarni Radom Resovia Rzeszów3:025:15, 25:17, 25:19
07-02-2020 17:30 Aluron Virtu Zawiercie GKS Katowice 0:322:25, 22:25, 19:25
08-02-2020 14:45 Jastrzębski Węgiel Trefl Gdańsk3:121:25, 25:19, 25:21, 25:20
09-02-2020 20:30 Verva Warszawa AZS Olsztyn3:125:21, 25:17, 18:25, 25:18
08-02-2020 17:30 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Cuprum Lubin3:125:21, 23:25, 25:11, 25:21
08-02-2020 20:30 MKS Będzin BKS Visła Bydgoszcz3:125:21, 19:25, 25:19, 25:20

tabela po 24. kolejce

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1Verva Warszawa Orlen Paliwa205156:171730:1559
2Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle205055:201796:1639
3PGE Skra Bełchatów204853:211765:1589
4Jastrzębski Węgiel204247:281754:1576
5GKS Katowice203145:441967:1933
6Trefl Gdańsk192838:361696:1680
7MKS Ślepsk Malow Suwałki202534:451772:1806
8Cerrad Enea Czarni Radom192535:411677:1712
9Aluron Virtu CMC Zawiercie202330:441646:1717
10MKS Będzin202132:471774:1827
11Cuprum Lubin212130:481645:1788
12Asseco Resovia Rzeszów202131:481664:1781
13Indykpol AZS Olsztyn192033:451719:1781
14BKS Visła Bydgoszcz201123:581657:1874
punktacja
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved