Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zuzanna Szperlak: Myślę, że będzie teraz coraz lepiej

Zuzanna Szperlak: Myślę, że będzie teraz coraz lepiej

fot. Michał Szymański

Siatkarki Polskich Przetworów Pałac Bydgoszcz zagrały pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera Alessandro Lodiego. Po dwóch pierwszych setach meczu z UNI Opole przegrywały 0:2, ale w trzecim secie coś się w zespole z Bydgoszczy odblokowało. Pałacanki doprowadziły do tie-breaka, a w nim zwyciężyły 15:10. – Z każdym setem nakręcałyśmy się, robiłyśmy mniej błędów – powiedziała po spotkaniu Zuzanna Szperlak, która została wyróżniona statuetką MVP.

Potrzebowałyśmy tego. Nie zaczęłyśmy dobrze, popełniałyśmy dużo błędów, był chaos na boisku. Z każdym setem nakręcałyśmy się, robiłyśmy mniej błędów, miałyśmy lepszą zagrywkę. Myślę, że będzie teraz coraz lepiej – podsumowała Zuzanna Szperlak.Alessandro Lodi nie miał jeszcze zbyt wiele czasu, aby wprowadzić do zespołu swoją myśl szkoleniową. Młoda zawodniczka Pałacu Bydgoszcz zdradziła, że nowy szkoleniowiec prosił je o wiarę w swoje umiejętności. – Trener jest bardzo mądrym człowiekiem i dawał nam przede wszystkim mentalne wskazówki – dodała siatkarka.

Rozczarowanie po tym meczu mogą czuć z kolei siatkarki UNI Opole, które prowadziły 2:0 i w kolejnych setach oddały inicjatywę rywalkom. – Pierwsza część to zdecydowanie była nasza gra. Potem dekoncentracja, mnóstwo własnych błędów. Jestem naprawdę bardzo zdenerwowana i rozczarowana naszą postawą w drugiej części tego spotkania. Nie powinno tak to wyglądać i nie możemy dopuszczać do takich momentów w naszej grze – oceniła Adriana Adamek. Tylko i wyłącznie nasze błędy i postawa na boisku spowodowały, że przegrałyśmy to spotkanie. Wiedziałyśmy, co zespół z Bydgoszczy będzie grał, byłyśmy na to przygotowane. Na pewno będziemy analizować dokładnie z jakich rzeczy się nie wywiązałyśmy. 

źródło: KS Pałac Bydgoszcz YouTube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę