Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zuzanna Górecka: Grałyśmy konsekwentnie

Zuzanna Górecka: Grałyśmy konsekwentnie

fot. Michał Szymański

– Grałyśmy konsekwentnie. Wiadomo, czasem wdarł się jakiś chaos, ale to jest normalne, w każdym meczu tak się będzie dziać. Pokazałyśmy jednak, że umiemy grać przy takim chaosie i z tego wychodzić – powiedziała po wygranej z Pałacem przyjmująca Budowlanych Łódź Zuzanna Górecka, MVP poniedziałkowego meczu. – Przede wszystkim zagrałyśmy drużynowo, spełniłyśmy wszystkie założenia – dodała Monika Fedusio.

Grot Budowlani Łódź bez problemu pokonali w Bydgoszczy powracający do gry po kwarantannie zespół Pałacu. – Zaczęłyśmy sezon bardzo słabo, ale to już przeszłość. Teraz staramy się utrzymać cały czas naszą dobrą grę i dobrą postawę. Miałyśmy teraz sporą przerwę w graniu, dlatego to był bardzo ważny mecz. Dobrze w niego weszłyśmy i pociągnęłyśmy do końca – powiedziała po tym spotkaniu przyjmująca zespołu z Łodzi Zuzanna Górecka.– Grałyśmy konsekwentnie. Wiadomo, czasem wdarł się jakiś chaos, ale to jest normalne, w każdym meczu tak się będzie dziać. Pokazałyśmy jednak, że umiemy grać przy takim chaosie i z tego wychodzić – dodała siatkarka, która została wybrana najlepszą zawodniczką tego meczu. – Tak naprawdę nie wiemy, czy następny mecz się odbędzie czy nie. Wszystkiego dowiadujemy się z dnia na dzień. Współczuję drużynom, które muszą grać od razu po kwarantannie, bo to nie jest proste. Dziewczyny jednak dają radę i pokazują, że nawet po takiej przerwie można wyjść i grać – powiedziała Zuzanna Górecka.

– Cieszę się ze zwycięstwa, i to jeszcze w takim stylu, 3:0, to jest bardzo zadowalające. Są też dodatkowe emocje, pozytywne i jeszcze większa chęć wygranej – powiedziała po meczu Monika Fedusio, która do Budowlanych tego lata trafiła właśnie z Pałacu Bydgoszcz. – Cieszę się, że przede wszystkim zagrałyśmy drużynowo, spełniłyśmy wszystkie założenia i byłyśmy w tym konsekwentne, nie popełniając przy tym zbyt wielu błędów. To jest naszym sukcesem – dodała Fedusio.

źródło: opr. własne, PLS TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved