Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wojciech Szwed: Bardzo wierzę w tę drużynę

Wojciech Szwed: Bardzo wierzę w tę drużynę

fot. jastrzebskiwegiel.pl

MCKiS Jaworzno poniósł już cztery porażki z rzędu w rozgrywkach TAURON 1. Ligi. Jaworznianie nie mają zamiaru się poddać. – Jeśli ktoś już nas skreślił w walce o ligowe punkty, może być pewny, że nie złożymy broni – powiedział Wojciech Szwed, przyjmujący MCKiS-u.

Jaworznianie nie mogą być zadowoleni z początku sezonu 2020/21. Przegrali wszystkie cztery dotychczasowe swoje ligowe starcia. W ostatnią sobotę przed własną publicznością musieli uznać wyższość Mickiewicza Kluczbork, który wygrał 3:0. – Jeśli ktoś już nas skreślił w walce o ligowe punkty, może być pewny, że nie złożymy broni – powiedział Wojciech Szwed, przyjmujący MCKiS-u. – Wierzę, że te osoby się mylą. Jestem pewien, że w końcu nasza gra zaskoczy – dodał.Zawodnik ekipy z Jaworzna podkreślił, że drużyna naprawdę ciężko pracuje i na pewno niedługo wszyscy będą mogli zobaczyć efekty tej pracy. – Osobiście bardzo wierzę w tę drużynę. Uważam, że drzemie w niej ogromny potencjał. Póki co, coś nas blokuje. Dajemy z siebie wszystko. Wierzę, że ciężka praca przyniesie w końcu efekt. Nam nie pozostaje nic innego, jak dalej trenować i się nie poddawać – zakończył Szwed.

Kolejnym przeciwnikiem MCKiS-u Jaworzno będzie ZAKSA Strzelce Opolskie. Spotkanie 6. kolejki jaworznianie rozegrają na wyjeździe. Zostało ono zaplanowane na 24 października. Początek o godzinie 17.00.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved