Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Weronika Centka dołączyła do wicemistrzyń Polski

Weronika Centka dołączyła do wicemistrzyń Polski

fot. Michał Szymański

O tym, że Weronika Centka w przyszłym sezonie zmieni barwy, mówiło się od dłuższego czasu. Teraz ta informacja została potwierdzona, a środkowa została ogłoszona przez Developress Bella Dolina Rzeszów.

Urodzona w Bełchatowie 22-latka jest wychowanką UKS Kotona Bełchatów. Swoją przygodę z seniorską siatkówką rozpoczęła w MKS-ie Kalisz, a w trakcie sezonu w styczniu 2021 roku przeszła z MKS-u do Grot Budowlanych Łódź i broniła barw klubu także w ubiegłych rozgrywkach. W trakcie minionego sezonu Tauron Ligi zdobyła dla Grot Budowlanych Łódź 188 punktów (w tym 11 punktów zagrywką i 62 punkty blokiem). Weronika Centka wystąpiła w sumie w 28 meczach Tauron Ligi (96 setów).W 2020 roku Weronika Centka debiutowała w seniorskiej reprezentacji Polski. Odbyło się to w towarzyskim meczu Polek z reprezentacją Czech. Wcześniej w 2018 roku wraz z reprezentacją Polski juniorek sięgnęła po brązowy medal mistrzostw Europy.

O pozyskaniu młodej środkowej Developres Bella Dolina poinformował w swoich social mediach. Jest ona pierwszą nową zawodniczką ogłoszoną przez rzeszowski klub.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Tauron Ligi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę