Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Z Visły do SAN-u – Michalczyk w Jarosławiu

Z Visły do SAN-u – Michalczyk w Jarosławiu

fot. MKS SAN-Pajda Jarosław

Od jakiegoś czasu baczni obserwatorzy pierwszoligowych parkietów mogli zobaczyć, że na zdjęciach ze sparingów drużyny MKS SAN-Pajda Jarosław oprócz Piotra Pajdy pojawiał się jeszcze inny trener. Trudno było nie poznać Przemysława Michalczyka. Dziś klub potwierdził, że były trener Visły Bydgoszcz został asystentem szkoleniowca drużyny z Jarosławia. 

Trener Michalczyk w poprzednich rozgrywkach prowadził PlusLigową Visłę Bydgoszcz. Wcześniej był głównym sternikiem w takich klubach jak BBTS Bielsko-Biała, Espadon Szczecin, KPS Siedlce czy Victoria Wałbrzych.Przez kilka sezonów był także asystentem Jakuba Bednaruka w Łuczniczce Bydgoszcz, a także w warszawskiej Politechnice (obecnie Verva Warszawa). W latach 2015-2016 pełnił funkcję prezesa, a następnie dyrektora sportowego w Jastrzębskim Węglu.

MKS SAN-Pajda Jarosław jest drużyną, która z pewnością będzie się liczyć w nadchodzących rozgrywkach I ligi kobiet. Zatrudnienie Michalczyka potwierdza te przypuszczenia. Co prawda były szkoleniowiec Visły ma doświadczenie głównie w męskiej siatkówce, ale jak pokazuje przykład chociażby Stephane’a Antigi, przestawienie się na żeńską odmianę dyscypliny jest możliwe.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved