Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Trzy przedłużenia w klubach I ligi kobiet

Trzy przedłużenia w klubach I ligi kobiet

fot. Michał Szymański

Karolina Nadera w LTS Legionovii Legionowo oraz Karolina Hochołowska i Martyna Piszcz w Nike Węgrów nadal będą bronić barw swoich klubów w sezonie 2024/2025.

 

W Nike do tej pory tylko pożegnania

Do tej pory klub z Węgrowa informował tylko o zawodniczkach, które opuszczą klub. Są to: Jagoda Michałek, Monika Głodzińska, Katarina Pylypenko i Paulina Wiśniewska. Teraz przyszedł czas na zawodniczki, które zdecydowały się zostać w klubie.

W najbliższym sezonie rozegranie się w Nike nie zmieni. Karolina Hochołowska i Martyna Piszcz nadal będą odpowiadać za tę sferę gry zespołu. 22-letnia Hochołowska do klubu z Węgrowa trafiła przed minionym sezonem, po jednym spędzonym w pierwszoligowej Stali Mielec. Jeszcze wcześniej grała w drugoligowym klubie z Lublina. 25-letnia Martyna Piszcz ukończyła SMS w Policach,  następnie grała w Olimpii Jawor i Volleyu Świdnica. Z niego trafiła do Sokoła Mogilno, by po sezonie przenieść się do KSZO Ostrowiec Św. Z niego trafiła już do Nike i będzie to jej drugi sezon w tym klubie.

LTS liczy na lepszy sezon

Do tej pory do LTS Legionovii trafiły trzy nowe zawodniczki, które mają pomóc legionowskiemu klubowi osiągnąć lepszy wynik niż ostatnio. Teraz LTS ogłosił, że zostaje w nim także przyszłościowa przyjmująca Karolina Nadera. Zawodniczka przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Polski U-20. Do tej pory broniła barw młodzieżowych ekip LTS Legionovii, a wcześniej grała w SMS-ie PZPS Szczyrk oraz młodzieżówkach Energetyka Poznań MKS-u SMS Kalisz.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved