Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Tomasz Swędrowski: Semeniuk potrzebuje więcej czasu na parkiecie

Tomasz Swędrowski: Semeniuk potrzebuje więcej czasu na parkiecie

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Chciałbym, aby Kamil Semeniuk dostał więcej czasu, ponieważ nie jest to chłopak stworzony do zadaniowych zmian. Otrzymał powołanie do kadry po przebojowym sezonie i myślę, że bardzo może się przydać w Tokio – powiedział Tomasz Swędrowski w Studio Tokio.

Semeniuk zagrał w obu dotychczasowych meczach w Tokio, jednak wchodził tylko na krótkie zmiany. W środowym meczu z najniżej notowaną w grupie Wenezuelą przyjmujący ZAKSY Kędzierzyn-Koźle powinien dostać szansę dłuższego występu.Chciałbym, aby Semeniuk dostał więcej czasu, ponieważ nie jest zawodnik stworzony do zadaniowych zmian. A tym bardziej do wchodzenia tylko na zagrywkę. Akurat to nie jest taki element, gdzie on wyjdzie z kwadratu i strzeli asa. Nasz przyjmujący potrzebuje więcej czasu na parkiecie, to jest jego granie – powiedział komentator Polsatu Sport.

Przyjmujący reprezentacji Polski zadebiutował w kadrze 14 maja 2021 podczas meczu towarzyskiego z Belgią. Na co dzień to podstawowy zawodnik wicemistrzów Polski. Wygrał Ligę Mistrzów, dwa razy zdobył złoty medal mistrzostw Polski oraz dwukrotnie triumfował w Pucharze Polski. Teraz walczy z kadrą o medal w Tokio.

Kamil nie zagrał najlepszych meczów w Lidze Narodów. Dostał powołanie do kadry po przebojowym sezonie. Takiej sytuacji chyba nie było w historii naszej reprezentacji, że chłopak przebojem zdobywa świat i jedzie na igrzyska. Bardzo dobrze, jest bowiem świetnym zawodnikiem – dodał.

*Więcej w serwisie Polsatu Sport

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę