Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: O jeden zespół mniej

TL: O jeden zespół mniej

fot. Łukasz Krzywański

TAURON Liga zmniejszyła się o jedną drużynę. W związku z oficjalnym wycofaniem się z rozgrywek IŁ Capital Legionovii Legionowo czas na odpoczynek i spokojny trening dostała Grupa Azoty Chemik Police, która miała być w tej kolejce przeciwnikiem ligowego outsidera. Najciekawsze spotkanie szykuje się w Bielsku-Białej. Tam zmierzą się bezpośredni rywale w walce o 4. miejsce. Grot Budowlani Łódź mają coś do udowodnienia rywalkom z Radomia.

 BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Energa MKS Kalisz
sobota, 21.01, godz. 20:30
transmisja: Polsat Sport

Starcie na Hali Pod Dębowcem może elektryzować ze względu na to, że gospodynie i MKS są bezpośrednimi rywalami w walce o 4. miejsce w ligowej tabeli. Jeśli podopieczne Marcina Widery wygrają, to zrównają się punktowo z BKS-em i istnieje duża szansa, że to zespół z Kalisza wyjdzie na 4. miejsce. Podopieczne Bartłomieja Piekarczyka oczywiście nie zamierzają na to pozwolić, a drużyny prezentują bardzo podobny poziom sportowy, więc możemy się spodziewać bardzo ciekawego starcia.

Typ redakcji:
BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Energa MKS Kalisz 3:2

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę