Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > TL: Czołówka przed szansą na zmazanie plamy z pierwszej kolejki

TL: Czołówka przed szansą na zmazanie plamy z pierwszej kolejki

fot. cev.eu

Po pierwszej kolejce, pełnej niespodziewanych rezultatów, siatkarki TAURON Ligi wracają do gry. Już na początku drugiej rundy kibiców czeka hit – Grot Budowlani Łódź podejmie Developres SkyRes Rzeszów. Ciekawie może być również w Kaliszu, gdzie Energa MKS zmierzy się z BKS-em Stalą Bielsko-Biała, a także w Świeciu, gdzie beniaminek zagra z ŁKS-em Commercecon Łódź.

 Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów

Piątek, 25.09.2020, g. 18:00

Kolejkę otworzy hitowe starcie w Łodzi, gdzie zespół Grot Budowlanych podejmie Developres SkyRes Rzeszów. Siatkarki z Rzeszowa bardzo dobrze rozpoczęły sezon, inkasując u siebie komplet punktów ze wzmocnionym #VolleyWrocław. Podopieczne trenera Stephane’a Antigi miały co prawda problemy w pierwszej partii, jednak ostatecznie zaprocentowało ich doświadczenie i zimna krew. Tego samego nie można powiedzieć o młodych łodziankach, które w pierwszym spotkaniu niespodziewanie uległy 1:3 beniaminkowi Jokerowi Świecie.

Wszystko wskazuje więc na to, że to rzeszowianki będą faworytkami w tym meczu – lepiej radzą sobie z presją i są przygotowane do gry o najważniejsze cele. Podopieczne trenera Błażeja Krzyształowicza nie zamierzają jednak łatwo się poddać. – Po nieudanym początku apetyt na zwycięstwo jest jeszcze większy. Nastawiamy się na walkę o punkty i ciężko pracujemy na treningach. Jesteśmy świadome, co musimy poprawić. Wierzę, że to zaprocentuje w przyszłości i będzie widoczne już w piątkowym meczu – zapowiedziała na łamach oficjalnej strony klubu rozgrywająca Grot Budowlanych Julia Nowicka.

Typ redakcji: Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów 1:3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved