Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Timur Tsmokalo zagra w Barkom-Każany Lwów

Timur Tsmokalo zagra w Barkom-Każany Lwów

fot. Klaudia Piwowarczyk

Wielkimi krokami zbliża się sezon 2022/2023. Z tego powodu odkrywane są ostatnie karty dotyczące transferów. Tym razem rąbek tajemnicy uchylił mistrz Ukrainy – Barkom-Każany Lwów, który nadchodzącym sezonie będzie występował w PlusLidze. Nowym zawodnikiem zespołu z Ukrainy został Timur Tsmokalo.

Timur Tsmokalo to 19-letni przyjmujący pochodzący z Łucka (obwód wołyński). Swoja karierę siatkarską rozpoczął w wieku 13 lat w miejscowej młodzieżowej szkole sportowej. W 10. klasie przeniósł się do Charkowa, gdzie również wstąpił do szkoły sportowej.Debiut w ukraińskiej Super Lidze zaliczył w klubie Jurydyczna Akademia Charków, gdzie występował w latach 2020-2022.

Marzyłem o grze w Barkom-Każany Lwów od dziecka. Podczas finału Super Bowl 2018 zobaczyłem po raz pierwszy dorosłą siatkówkę na żywo. Ten mecz odbył się w moim rodzinnym Łucku. Potem lwowska drużyna została zwycięzcą Superpucharu – powiedział Timur Tsmokalo.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: Barkom-Kazhany Lwów, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę