Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Taylor Averill: Jestem bardzo podekscytowany, że mogę występować w Cannes

Taylor Averill: Jestem bardzo podekscytowany, że mogę występować w Cannes

fot. Arthur Brousmiche - Chaumont VB

– Nasza drużyna jest złożona z graczy, którzy są doświadczeni i pragną zwycięstw. Chemia w zespole na oraz poza boiskiem jest bardzo dobra, a to jest coś, czego potrzebujemy, by zajść jak najdalej w naszej lidze oraz w Pucharze Challenge – powiedział środkowy AS Cannes VB Taylor Averill.

Środkowy Taylor Averill po przerwie związanej z kontuzją kolana powrócił na boisko. W trwającym sezonie siatkarz dołączył do AS Cannes VB. – Jestem bardzo podekscytowany, że mogę występować w Cannes. Od samego początku było dla mnie jasne, że klub buduje zgrany zespół i że sztab mi zaufał. Spodziewam się dobrych występów po moim powrocie do rozgrywek międzynarodowych. Jeśli chodzi o jakość życia, to nie jestem pewien, czy istnieje lepsze miejsce niż Lazurowe Wybrzeże – przyznał dwudziestoośmiolatek z Portland. – Pochodzę z Kalifornii i jestem blisko wody, co zawsze było częścią mojego życia. Dodaje mi to radości życia i zamierzam dążyć do tego, co sprawia mi radość przez całe życie. Mam nadzieję, że będę mógł tu surfować. Ponadto niedawno kupiłem włócznię. Nigdy w życiu nie łowiłem włócznią, więc to też powinno być zabawne – dodał.AS Cannes VB po latach przerwy wraca do rywalizacji w europejskich pucharach. W najbliższym sezonie francuski zespół będzie rywalizował w Pucharze Challenge. Najbliższym przeciwnikiem drużyny będzie również ekipa z Francji – Nantes Reze Metropole. – Myślę, że mamy całą broń, jaką potrzebujemy, by być zespołem z najwyższej półki, a co ważniejsze, nasza drużyna jest złożona z graczy, którzy są doświadczeni i pragną zwycięstw. Chemia w zespole na oraz poza boiskiem jest bardzo dobra, a to jest coś, czego potrzebujemy, by zajść jak najdalej w naszej lidze oraz w Pucharze Challenge – stwierdził Averill.

Siatkarz w ostatnim czasie poczynił ciekawe obserwacje i na swoim Instagramie promuje hasztag freethebaguette. Skąd się to wzięło? – Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem, kiedy przyjechałem do Francji kilka lat temu było to, że bagietki są wszędzie. Dlatego zacząłem zadawać pytania i postanowiłem zgłębić się w ten temat, aby dowiedzieć się, że francuski rząd przetrzymuje bagietkę w „niewoli” od początku XIX wieku… Dlatego zapoczątkowałem ruch #freethebaguette – powiedział Taylor Averill.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @freethebaguette

źródło: cev.eu, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-10-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved